تاریخ انتشار :

پل پوگبا فوتبالیست رهیافته فرانسوی

اسلام آن چیزی نیست که شما در رسانه‌ها درباره آن می‌شنوید و حقیقت این دین بسیار زیباست

اقدام بازیکن تیم ملی فرانسه پس از بازی این تیم مقابل تیم ملی آلمان در کنار گذاشتن یک بطری مشروبات الکلی با استقبال و تمجید کاربران مسلمان فضای مجازی روبه‌رو شده است.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  به نقل از راشاتودی، اقدام پل پوگبا، بازیکن مشهور تیم ملی فرانسه در کنفرانس مطبوعاتی پس از  بازی  مقابل آلمان با تحسین کاربران مسلمان در فضای مجازی روبه‌رو شده است.

پس از آنکه رونالدو، فوتبالیست تیم ملی پرتغال در کنفرانس مطبوعاتی یورو ۲۰۲۰  نوشابه‌های کوکاکولا را از جلوی خود برداشت و به جای آن یک بطری آب را برداشت، اقدام پل پوگبا در کنار گذاشتن یک بطری آبجو محصول شرکت Heineken آلمان که از حامیان مالی این رقابت‌هاست توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

پوگبا  که در پیروزی مهم یک بر صفر مقابل آلمان به عنوان بازیکن برتر مسابقه انتخاب شد، این گمانه‌زنی را برانگیخت که به خاطر عقاید دینی خود، تمایلی به تأیید این محصول نداشته است. این بدان معنی است که او الکل را به عنوان بخشی از عقاید خود ممنوع می‌داند.

یکی از کاربران مسلمان در توئیتی نوشت: او یک مسلمان است. چرا آبجو جلوی او می‌گذاریم؟ حامیان مالی باید منطقی باشند.

کاربر دیگری نوشت: قرار دادن یک نوشیدنی الکلی در مقابل یک مسلمان بی‌احترامی مستقیم است. شما نمی‌توانید در اینجا پوگبا را سرزنش کنید.

پل پوگبا، ستاره مسلمان منچستر یونایتد و تیم ملی فرانسه، در مصاحبه با یک نشریه درباره اسلام گفت: اسلام آن چیزی نیست که شما در رسانه‌ها درباره آن می‌شنوید و حقیقت این دین بسیار زیباست.
وی درباره داستان مسلمان شدنش گفت: دوستانم مسلمان بودند و با آنها زیاد صحبت می‌کردم. در بسیاری از امور شک داشتم ولی یک بار با آنها نماز خواندم و احساس عجیبی وجودم را فراگرفت. از همان روز مسلمان شدم.

در حالی که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان این بازی‌ها و حاشیه‌های آن را تماشا می‌کنند، اقدام این بازیکنان مشهور می‌تواند تأثیر زیادی در افزایش یا کاهش فروش محصولات اسپانسرهای این رویداد داشته باشد.

منبع: ایکنا

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار