تاریخ انتشار :

رایزنی فرهنگی ایران

سمینار مجازی «بررسی دیدگاه‌های امام خمینی(ره) منطبق با آموزه ‌های امام علی(علیه السلام)»

وبینار «بررسی دیدگاه‌های امام (ره) منطبق با آموزه‎های امام علی(ع)» به همت رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن برگزار می‌شود.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و در ادامه برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی رایزنی فرهنگی، سمینار مجازی «بررسی دیدگاه‌های امام خمینی(ره) منطبق با آموزه ‌های امام علی(ع)» برگزار می‌شود.

در این برنامه که در فضای مجازی برگزار خواهد شد، پروفسور توسئی سانو استاد دانشگاه، از شخصیت‌های برجسته اسلام شناس و ایران شناس ژاپنی و پدید آورنده چندین اثر از بیانات حضرت علی(ع) که در چندین برنامه از جمله اولین دور گفتگوهای دینی ایران و ژاپن، سمینار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و معرفی ایران در دانشگاه ریوکوکو (کیوتو) با رایزنی فرهنگی همکاری و حضور داشته، سخنرانی خواهد کرد.

بنا به اعلام رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، این ویژه برنامه روز شنبه ۱۵خرداد (۵ ژوئن ۲۰۲۱)، ساعت ۱۷ به وقت توکیو (۱۲:۳۰ به وقت ایران) به اجرا در خواهد آمد و از طریق لینک زوم https://us۰۲web.zoom.us/j/۸۳۶۴۵۵۹۴۹۵ قابل دسترس است.

پخش نماهنگ‌های مختلف با معرفی امام خمینی(ره) از دیگر بخش‌های این برنامه خواهد بود و لینک اطلاعات مرتبط با این سمینار به زبان ژاپنی نیز در پایگاه اطلاع رسانی رایزنی فرهنگی به نشانی  http://air.ir/Zrqzeer در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

منبع: ایکنا

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار