تاریخ انتشار :

نیوزلند

برگزاری کمپین « با یک مسلمانان دیدار کن»با هدف زدودن عقاید غلط در مورد اسلام

گروهی از مسلمانان امیدوارند که نوشیدن یک فنجان قهوه با غیر مسلمانان و گفتگو در مورد موضوعاتی که ذهن آنها را مشغول کرده است به نیوزیلندی ها کمک کند دین اسلام را بهتر درک کنند.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )، به نقل از « rnz»، گروهی از مسلمانان امیدوارند که نوشیدن یک فنجان قهوه با غیر مسلمانان و گفتگو در مورد موضوعاتی که ذهن انها را مشغول کرده است به نیوزیلندی ها کمک کند دین  اسلام را بهتر درک کنند.

کمپین « با یک مسلمانان دیدار کن» شامل یک سفر ۲۱ روزه است که در آن مسلمانان از هر شهر در کشور نیوزیلند بازدید می کنند.امام جماعت مستقر در ولینگتون که مسئولیت این کمپین را بر عهده دارد در این باره گفت: هدف ما زدودن عقاید غلط در مورد اسلام است.

وی افزود: بسیاری از مردم هرگز با یک مسلمان ملاقات نکرده اند و این کمپین می تواند فرصت خوبی برای شناخت آنها از مسلمانان باشد.قمر و همکارانش در خیابان ها یا کافه ها مستقر می شوند و لباسی به تن دارند که روی آن نوشته است : «من مسلمان هستم- هر چه می خواهی از من بپرس».

وی گفت: سوالات رایج که از سوی شهروندان مطرح می شود شامل اختلافات بین مسیحیت و اسلام و دیدگاه ها در مورد عیسی مسیح است.

قمر گفت که او می خواهد با ایجاد دوستی با مردم درک بهتری میان مسلمانان و غیرمسلمانان ایجاد کند.وی افزود: یکی از دلایل افزایش سوء تفاهم این است که بسیاری از مردم هرگز با یک مسلمان ملاقات نکرده اند در حالی که سوالات بسیار زیادی در مورد اسلام دارند.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار