تاریخ انتشار :

پاتریک بوئیسون

مشاور سابق سارکوزی: من احترام بیشتری برای زنان محجبه قائل هستم

پاتریک بوئیسون از این فرصت استفاده کرد و به اهالی سیاسی و هم حزبی خود که در موضع جنگ طلبانه علیه مسلمانان هستند هشدار داد که دست از سر جنگ طلبی های خود بردارند.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )  مترجم –معصومه طاهریپاتریک بوئیسون، مشاور سابق سارکوزی که چندی قبل میهمان برنامه آپولین دو مالهربه (مجری سرشناس و روزنامه نگار فرانسوی است که مجری برنامه ۲۴ ساعته اخبار و کانال هواشناسی BFM TV است) بود گفت: من احترام بیشتری برای یک زن محجبه قائل هستم تا یک لولیتاهای ۱۳ ساله در بند که آزادی ندارد. وی در این مصاحبه تلویزیونی اسلام و احساس مقدساتی را که به مسلمانان نسبت می دهند ستود و قابل احترام دانست.

پاتریک بوئیسون از این فرصت استفاده کرد و به اهالی سیاسی و هم حزبی خود که در موضع جنگ طلبانه علیه مسلمانان هستند هشدار داد که دست از سر جنگ طلبی های خود بردارند.

من به دوستانم راست گرای خودم می گویم: من هم هنوز چیزهای زیادی است که باید بدانم . دوستان اجازه ندهید تا خود را در یک جنگ صلیبی مقابل اسلام قرار دهید. وی در ادامه گفت: شما در مسیر اشتباهی قرار دارید این راه درست و عقلانی نیست. این یک اشتباه بزرگ است که قطعا ما برای آن هزینه خواهیم کرد. مشکل امروز فرانسه نه اسلام، بلکه مهاجرت است. در مورد تجزیه و تحلیل مراقب باشید اشتباه نکنید.

وی هشدار داد: کسانی که در تجزیه و تحلیل اشتباه می کنند، مسئول مشکلات و بدبختی های بزرگی هستند که ممکن است در سال های آینده برای فرانسه اتفاق بیفتد و دامنگیز این کشور بشود.

پاتریک بوئیسون پیش ازاین نیز در توییت خود نوشته آورده بود: من فکر می کنم که در عالم بشریت برعکس فضای منفی که ایجاد شده است مسلمانان موجوداتی فرومایه و پستی نیستند حتی چه بسا من خیلی تمایل دارم آنها را موجودات برتر بدانم.

مترجم –معصومه طاهری

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار