تاریخ انتشار :

سبک زندگی اسلامی

راه اندازی بانک غذایی سیار در ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان توسط مسلمانان امریکایی

انجمن رفاه مسلمانان «ووسستر» در ایالت ماساچوست آمریکا اقدام به راه اندازی بانک غذایی سیار در ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان کرده است.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)به نقل از « worcesternews»، انجمن رفاه مسلمانان «ووسستر» در ایالت ماساچوست آمریکا  اقدام به راه اندازی بانک غذایی سیار در ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان کرده است.

انجمن رفاه مسلمانان ووسستر پس از موفقیت در طرح بانک غذایی که سال گذشته با همکاری بانک غذایی ووسستر و هیئت امنای جامعه ووسستر برگزار شد ، این کمپین را سازماندهی کرده است.

محمد اقبال ، رئیس این انجمن در این باره گفت: سال گذشته ما غذای کافی جمع کردیم تا پنج ماشین پر از غذا برای تامین غذای نیازمندان فراهم کنیم.وی افزود: امسال ما این ابتکار عمل اساسی جامعه را در دوران سختی که خانواده ها از نظر اقتصادی درگیر هستند تکرار می کنیم.

کمک های مالی از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۳ بعد از ظهر در مسجد ووسستر برای تهیه این مواد غذایی دریافت می شود.اقبال می گوید : کمک به امور خیریه و کمک به افرادی که از گرسنگی رنج می برند بخشی از این کمپین است.

وی افزود: ما به عنوان مسلمان و به عنوان اعضای جامعه ، مسئولیت کمک به نیازمندان را صرف نظر از ایمان،اعتاقد و مذهب آنها داریم.اقبال همچنین گفت: آنها در جامعه کارهایی شگفت انگیز انجام می دهند تا مطمئن شوند که خانواده ها و نیازمندان غذا روی میز دارند و ما به داشتن چنین افرادی در جامعه افتخار می کنیم.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار