تاریخ انتشار :

سجاده ابتکاری

اولین سجاده آموزشی هوشمند جهان برای مسلمانان

اولین سجاده آموزشی هوشمند جهان برای مسلمانان برای پیش سفارش در سایت «لانچ گود» معرفی شد.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از « prnewswire»، اولین سجاده آموزشی هوشمند جهان برای مسلمانان برای پیش سفارش در  سایت «لانچ گود» معرفی شد.

این سجاده ابتکاری توسط Thakaa Technologies طراحی شده است تا به تازه مسلمانان و کودکان کمک کند یاد بگیرند چگونه می توانند نماز بخوانند.عبدالرحمن صالح خامس ، مدیرعامل و بنیانگذار Thakaa Technologies می گوید: فناوری به همه بخش های زندگی ما وارد شده است.ما از فناوری برای برقراری ارتباط ، یادگیری ، معاشرت ، ورزش و سازماندهی زندگی خود استفاده می کنیم پس چرا نتوانیم از این امکان برای سهولت آموزش اصول دینی و ایمانی خود استفاده کنیم؟

اسلام در حال حاضر سریعترین رشد را در میان ادیان دیگر در جهان دارد و هزاران تازه مسلمان و میلیون ها کودک مسلمان هر سال نماز خواندن را شروع می کنند و هر دو گروه در یادگیری و تمرین نماز خود مشکل دارند.

سجاده هوشمند با نمایش حالت ها به صورت گام به گام برای نمازگزاران این کار را آسان می کند تا بتوانند آن را سریعتر یاد بگیرند.این برنامه در حال حاضر زببان های عربی و انگلیسی را پشتیبانی می کند.

سجاده هوشمند دارای یک نمایشگر «ال ای دی» داخلی ، بلندگو ، باتری های قابل شارژ و یک برنامه موبایل بومی است.نمازگزاران همچنین می توانند اعلان صوتی که آنها را به عمل و موقعیت بعدی نماز راهنمایی می کند ، بشنوند.

عبدالعلی ، بنیانگذار و مدیر ارشد Thakaa Technologies می گوید: ما امیدواریم که همه به اندازه ما هیجان زده باشند؛ما  از خواهران و برادران مسلمان خود می خواهیم که وارد سیستم LaunchGood و بخش پیش سفارش این سجاده شوند.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار