تاریخ انتشار :

آرکانزاس آمریکا

طرح ویژه ماه رمضان مرکز اسلامی آرکانزاس آمریکا برای اطعام نیازمندان

مرکز اسلامی واقع در منطقه کلینتون در آرکانزاس آمریکا در نظر دارد برای دومین بار توزیع مواد غذایی رایگان را در روز ۳ آوریل و حدود ۱۰ روز قبل از آغاز ماه مبارک رمضان آغاز کند.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) به نقل از « Clinton herald»، مرکز اسلامی واقع در منطقه کلینتون در آرکانزاس آمریکا در نظر دارد برای دومین بار توزیع مواد غذایی رایگان را در روز ۳ آوریل و حدود ۱۰ روز قبل از آغاز ماه مبارک رمضان آغاز کند.

رئیس مرکز اسلامی کلینتون در این باره گفت:اطعام افراد نیازمند نه تنها وظیفه اساسی ما بلکه بخشی از ایمان ماست. خداوند دعای ما را قبول نمی کند مگر اینکه در برابر دیگران فروتن و دلسوز باشیم. بنابراین ، اطعام افراد فقیر و آنهایی که از گرسنگی رنج می برند بخشی از ایمان ماست .

این در حالی است که افراد زیادی در سراسر جهان از گرسنگی رنج می برند و بر اساس گزارش جهانی امنیت غذایی و تغذیه سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۹ ، تقریبا ۶۹۰ میلیون نفر در سراسر جهان رنج گرسنگی را تحمل کردند که ۱۰ میلیون نفر از سال ۲۰۱۸ بیشتر بود.

بر اساس گزارش های منتشر شده،شیوعت ویروس کرونا که موجب بیکاری و تعطیلی مشاغل کوچک شد این مشکل را تشدید کرده است.

مرکز اسلامی کلینتون در ماه ژانویه ، هنگامی که بیش از ۱۳۵ جعبه غذا را به مناسبت فرا رسیدن کریسمس توزیع کرد این کار را با موفقیت بسیار زیاد انجام داد و موفق شد تعداد زیادی از افراد نیازمند را تامین غذایی کند.

این بار این مرکز در حال برنامه ریزی برای کمک به نیازمندان به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان است و توزیع مواد غذایی را هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱ بعد از ظهر انجام می دهد.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار