انگلیس
افتتاح ساختمان بین الادیانی «مسجد و کلیسا»

یک ساختمان «مسجد-کلیسا» در یک پارک موتور کراس در دانکستر توسط یک فرد خیر در دانکستر، افتتاح شده است. این فرد مسیحی افتتاح ساختمان را با عنوان «جامعه مذهبی» برای کمک به جامعه دینی شهر توصیف کرد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )به نقل از doncasterfreepress؛ یک شخصیت مسیحی انگلیسی با نام که یک پارک موتورکراس را در دانکستر، شهری در منطقه بیرمنگام در شمال بریتانیا اداره می‌کند، یک کابین قابل حمل را در محل کارش به یک مرکز عبادی با عنوان «جامعه مذهبی» تبدیل کرده است و با نسب صلیب مسیحیان و هلال ماه (نماد مسلمانان) بر روی سقف این مرکز، آن را به مسجد و کلیسا تبدیل کرده است.

ادی تاد، که در پارک موتورکراس عمو ادی کار می‌کند در تابلویی از این مکان به عنوان « یک شرکت مذهبی عام المنفعه» نام برده و بر روی تابلوی دیگری نوشته است: خاطرات از رویاها بهتر هستند، ما به خدا ایمان داریم.

پارک مذکور در حال حاضر به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا بسته است و به نظر می‌رسد این ساختمان «جامعه مذهبی» از ماه ژوئن گذشته افتتاح شده است. آقای تاد در فیس بوک نوشت: امروز ما جامعه مذهبی ادی تاد را افتتاح کردیم تا به جامعه و اعضای خود کمک کنیم.

آقای تاد ، که قبلاً شهردار و نماینده دانکستر شمالی بوده ، پیش از دوران کرونا مرتباً سفرهایی به گامبیا داشت و در آنجا به راه اندازی آشپزخانه‌های خیریه، خرید لوازم حیاتی برای افراد فقیر در این کشور اقدام می‌کرد.

وی سال گذشته در مصاحبه‌ای با مطبوعات آزاد گفت: من فقط می‌خواهم به همه کمک کنم. من ایده‌های خوبی دارم که می‌توانند به نجات جان انسان‌ها کمک کنند.

منبع: حوزه نیوز

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما