تاریخ انتشار :

کرالای هند

تعصب احمقانه هندو ها و مسیحیان هندی برای اسلام هراسی

تصمیم برای تحریم گوشت های حلال یکی دیگر از اقدامات اسلام هراسانه است که در آستانه کریسمس در هند انجام شده است.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )به نقل از « timesnownews»،تصمیم برای تحریم گوشت های حلال یکی دیگر از اقدامات اسلام هراسانه است که در آستانه کریسمس در هند انجام شده است.مسیحیان و هندوها در کرالای هند در آستانه کریسمس اعلام کردند که تصمیم دارند گوشت و محصولات حلال را تحریم کنند.

 

گروه «کمک به اقدامات اجتماعی کلیسا» (CASA) دو یا سه روز قبل از کریسمس یک حرکت اعتراضی و کمپین آگاه سازی برای تحریم کالاها و گوشت حلال برگزار می کند.

 

گروه های هندو مانند «هندو آیکیا ودی» نیز حمایت خود را از این اعتراض ابراز داشتند و ادعا کردند که هندوها و مسیحیان این ایالت مجبور به فروش گوشت حلال هستند!

اتحادیه مسلمانان هند این تصمیم گروه «کمک به اقدامات اجتماعی کلیسا» برای تحریم گوشت حلال را یک اقدام جنجالی علیه مسلمانان دانست.

رئیس اتحادیه مسلمانان هند کمپین ضد حلال را تلاشی برای به وجود آوردن تفرقه در میان مردم و تحریم مغازه های فروش گوشت حلال مسلمانان دانست.

 

وی در این باره گفت: مردم حق دارند نوع گوشی را که می خواهند بخرند انتخاب کنند و همچنین اینکه گوشت را از کجا بخرند هم به خود آنها مربوط است.این در حالی است که مسیحیان قصد دارند حیوانات خود را خریداری کرده و آنها را به شیوه غیر حلال ذبح کنند.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار