تاریخ انتشار :

مرکز اسلامی «تولدو»

ایده جالب مسلمانان در اوهایو برای روز شکرگزاری

مرکز اسلامی «تولدو» واقع در «پریسبورگ» اوهایو نشانه ها و تابلوهای سیاسی را برای شکرگزاری و ستایش خدا مورد استفاده مجدد قرار داده است.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) به نقل از « toledoblade»،مرکز اسلامی «تولدو» واقع در «پریسبورگ» اوهایو نشانه ها و تابلوهای سیاسی را برای شکرگزاری و ستایش خدا مورد استفاده مجدد قرار داده است.

خانواده های مسلمان در جامعه اسلامی و کودکان آنها چمن های این مسجد را با تابلوهایی که حالا کلماتی برای حمد و ستایش خدا روی آنها نوشته شده است،مزین کرده است.

تابلوهایی که هر خانواده نام خود و موارد شکرگزاری و سپاسگزاری را بر روی آنها نوشته است از سوی هر دو حزب محلی دموکرات و جمهوریخواه تهیه شده اند.

«احمد دیب»،امام جماعت این مسجد در این باره گفت: هدف ما این است که جامعه خود را تشویق کنیم تا با حفظ امید و مثبت بودن با یک تاریخ ملی دشوار کنار بیایند.

وی افزود: این واقعیت که تابلوهای کمپین های سیاسی مانند یک بوم نقاشی است که جامعه مسلمانان در پریسبورگ انتخاب کرده اند تا قدردانی های خود را روی آنها بنویسند تصمیمی بود که برای اتحاد گرفته شد.

امام دیب تاکید کرد: علیرغم هر طیف سیاسی که داریم یا اینکه طرفدار چه کسی یا متعلق به کدام حزب هستیم، حقایق جهانی وجود دارد که همه ما آنها را تشخیص می دهیم و اگر بتوانیم روی آنها تمرکز کنیم  حتی چیزی به اندازه اختلاف نظر یک نشانه سیاسی می تواند چیزی باشد که ما را با هم متحد می کند.

وی افزود: بنابراین ایده این بود که کل چمن های زیبای مسجد خود را با نشانه هایی از قدردانی پر کنیم و کلمه الحمدلله به معنی ستایش و شکر خدا را روی آنها بنویسیم.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار