رپورتاژ خبری
از اسباب کشی تا نظافت منزل را به افراد حرفه ای بسپارید!

برای استفاده از خدمات نظافت منزل استادکار می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن استادکار و ثبت سفارش به صورت آنلاین و رایگان از تمامی خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود، بهره بگیرید.

اگر به دنبال تعویض خانه خود هستید و می‌خواهید که وسایل خود را اسباب کشی کنید، نیاز دارید تا از افراد حرفه ای در حوزه اسباب کشی کمک بگیرید تا وسایل شما با حفظ سلامت به خانه یا آپارتمان جدید منتقل شوند. در نقطه روبرو اگر می‌خواهید که خانه تمیز و زیبایی داشته باشید، نیاز به استفاده از خدمات نظافت منزل دارید. در این زمینه راهکارهای تکنولوژی می‌توانند به شما کمک کنند که تنها با پیروی از چند قدم ساده به نیروهای متخصصی در این حوزه‌ها دسترسی داشته باشید!

اپلیکیشن سامانه هوشمند ارائه خدمات استادکار با قابلیت ثبت درخواست‌ها و سفارشات به صورت آنلاین، می‌تواند بیش از ۱۵۰ خدمت مورد نیاز شما در زمینه منزل، ساختمان، آموزش، مشاوره و … را پاسخگو باشد! در این مطلب سعی داریم دو مورد از خدمات پرطرفدار استادکار یعنی اسباب کشی و نظافت منزل را به شما معرفی کنیم.

خانه ای تمیز و زیبا با خدمات نظافت منزل استادکار

احتمالا شما هم مانند دیگر افراد دوست دارید که خانه زیبا و تمیزی داشته باشید! خانه ای که در آن تمامی اسباب اثاثیه بدون گرد و خاک باشند و همه چیز درست در جای خود قرار بگیرد، اما آیا با این مشغله شما فرصت دارید که خودتان خانه تان را تمیز کنید و همه چیز را گردگیری کنید؟ اگر فرصت گردگیری ندارید و یا می‌خواهید که در ایام خانه تکانی به سرعت خانه ای تمیز داشته باشید، شما نیازمند استفاده از خدمات نظافت حرفه ای هستید.

نظافت حرفه ای در واقع خدمتی است که شما می‌توانید با کمک استادکار بهره مند شوید. در این زمینه گردگیری منزل، خانه تکانی و یا هر خدمت دیگری در این زمینه قابل انجام است. شما دیگر برای استفاده از خدمات نظافت منزل در مکان‌های مختلف تهران، کرج و دیگر شهرهایی که استادکار در آن‌ها حضور دارند، نیازی نیست که حتما برای استفاده از خدمات نظافت خودتان به دنبال نظافتچی منزل بگردید!

برای استفاده از خدمات نظافت منزل استادکار می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن استادکار و ثبت سفارش به صورت آنلاین و رایگان از تمامی خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود، بهره بگیرید. برای ثبت سفارش بعد از نصب نرم افزار و ثبت نام در آن، نیاز است که تنها به چند سوال ساده مانند زن یا مرد بودن نظافتچی، نیاز به وسایل بهداشتی و … پاسخ داده و سفارش خود را ثبت کنید.

خدماتی که می‌توانید در زمینه نظافت منزل دریافت کنید!

شما با کمک اپلیکیشن استادکار و نظافتچی‌های متخصص آن، می‌توانید توقع انجام خدمات زیر را داشته باشید:

  • خدمات نظافت منزل در تمامی نقاط تهران، کرج و … با کمک نظافتچی‌های حرفه ای
  • نظافت پذیرایی و اتاق‌ها با کمک نظافتچی مرد یا زن
  • شستن و تی کشیدن کف‌های سرامیکی، موزائیکی و از جنس کاشی
  • جاروزدن و گردگیری لوازم داخلی منزل
  • نظافت و شستن سرویس‌های بهداشتی و حمام
  • پاک کردن شیشه و پنجره داخلی
  • نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه
  • شستشوی ظرف و ظروف، لباس‌ها و …
  •  

اسباب کشی راحت و بی دغدغه با کمک نیروهای متخصص و حرفه ای

از جمله خدماتی که می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید، استفاده از خدمات اسباب کشی است! شما می‌توانید برای منقل شدن به یک خانه جدید به راحتی از خدمات اسباب کشی استادکار کمک بگیرید. این خدمات که شامل باربری و اتوبار وسایل و لوازم منزل، اسباب کشی منزل ، خانه، محیط کاری و تجاری، باربری وسایل با کمک کارگرهای تخصصی، حمل انواع لوازم خانگی سنگین مثل یخچال سای بای ساید، لباسشویی، گاز و … است، می‌توانند به شما در انتقال راحت و بدون دغدغه اسباب اثاثیه منزل کمک کنند.

اگر به دنبال اسباب کشی وسایل منزل، بسته بندی آن‌ها قبل از اتوبار، نیاز به کارگرهای حرفه ای برای حمل بارهای سنگین، چیدمان وسایل در خانه یا منزل جدید و … دارید، استفاده از این خدمات می‌تواند راهگشای شما باشد! شما برای استفاده از خدمات اسباب شکی استادکار نیاز دارید تا از طریق اپلیکیشن این شرکت حرفه ای ارائه دهنده خدمات، سفارش خود را با پاسخ دادن به چند سوال ثبت کرده و منتظر استفاده از خدمات آن باشید.

مدنظر داشته باشید که در تمامی مراحل سفارش و حتی بعد از آن، تیم پشتیبانی استادکار با شما همراه خواهند بود و به شما کمک می‌کنند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات بی نظیر این مجموعه بهره مند شوید. استادکار با حدود ۳ سال سابقه در ارائه خدمات به صورت آنلاین و کسب یک اعتبار مردمی حرفه ای، می‌تواند بهترین گزینه برای دریافت خدمات باشد.

 

چرا باید از خدمات فنی و حرفه ای استادکار استفاده کنیم؟

پلتفرم استادکار در واقع راه حلی برای دریافت خدمات به صورت ایمن و با قیمت مناسب است. تمامی نیروهای موجود در استادکار از لحاظ فنی و حرفه ای، عدم سوسابقه و عدم اعتیاد صحت سنجی شده‌اند تا نیروهایی قابل اعتماد، مسئولیت پذیر و حرفه ای برای انجام فعالیت‌های شما باشند.

اگر تجربه استفاده از خدمات آنلاین استادکار را دارید، می‌توانید در بخش خدمات، سوالات، نظرات و تجربیات خود در این حوزه را با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید.

به اشتراک بگذارید :

ads1 ads1

دیدگاه شما


ads ads ads ads