تاریخ انتشار :

ایلینوی امریکا

برنامه شورای میان ادیانی «لیک کانتی» برای یافتن نقاط مشترک بین ادیان

شورای میان ادیانی «لیک کانتی» در «ایلینوی» آمریکا امیدوار است در برنامه «قصه گویی مقدس» خود که از طریق اپلیکیشن زوم پخش می شود به پرسش هایی درباره ادیان مختلف پاسخ دهد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ): به نقل از « dailycommercial»، تا به حال فکر کرده اید که چرا افراد مختلف اعتقادات مختلف دارند؟ چه عاملی باعث شد آنها به آنچه باور دارند اعتقاد داشته باشند؟ چگونه باید با افراد دارای مذاهب مختلف رفتار کنیم؟ آیا می توانیم نقاط مشترکی پیدا کنیم؟


اینها برخی از پرسش هایی است که شورای میان ادیانی «لیک کانتی» در «ایلینوی» آمریکا امیدوار است در برنامه «قصه گویی مقدس» خود که از طریق اپلیکیشن زوم در ساعت ۱۹ روز پنجشنبه پخش می شود به آنها پاسخ دهد.

 

«درو ویلارد» از دست اندرکاران اجرای این برنامه در این باره گفت: یک میزگرد برای یافتن نقاط مشترک بین ادیان با وجود اختلافات آنها ، می تواند بسیار مفید باشد.

 

در این بیانیه آمده است: ارائه داستان هایی درباره اینکه چرا ایمان افراد برای آنها مهم است از این تفاوت ها استفاده می کند تا تجربه مشترکی از احترام متقابل میان ادیان را فراهم کند.

 

این رویداد میزبان چهار داستان نویس از چهار مذهب مختلف خواهد بود.«مورت هس» از دین یهودیت ، «درو ویلارد» از دین مسیحیت، «سارا اسماعیل» از دین اسلام در این برنامه حضور دارند و  هر کدام تجربیات خود را در مورد چگونگی نقش اصلی دین در زندگی خود ارائه خواهند داد.

 

آنها همچنین در مورد سنت های خود صحبت کرده و برخی از قسمت های متون مقدس خود را می خوانند.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار