تاریخ انتشار :

مسجد «برنتفورد»

برگزاری مراسم سالیانه درهای باز مسجدبرای آشنایی غیرمسلمانان با اسلام به صورت مجازی

همه شهروندان برای بازدید از این مسجد دعوت می شوند تا اطلاعاتی را در مورد انجمن مسلمانان مسجد به دست بیاورند و با آن آشنا شوند.

  به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از «brantfordexpositor»،مسجد «برنتفورد» مراسم درهای باز را روز ۳۰ اکتبر (جمعه ۹ آبان) به صورت آنلاین برگزار می کند.

 

این مراسم که هشتمین برنامه سالیانه درهای باز مسجد برنتفورد است از ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰ عصر روز جمعه برگزار می شود.مسجد برنتفورد که هر سال این مراسم را با حضور گسترده شهروندان این شهر برگزار می کرد امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا از فضای مجازی برای برگزاری مراسم کمک گرفته است.

هشتمین مراسم سالیانه درهای باز مسجد برنتفورد که به طور مجازی برگزار می شود به صورت زنده از یوتیوب پخش خواهد شد.«ابو نعمان تارک»،امام و متولی مسجد برنتفورد در این باره گفت: همه شهروندان برای بازدید از این مسجد دعوت می شوند تا اطلاعاتی را در مورد انجمن مسلمانان مسجد به دست بیاورند و با آن آشنا شوند.

 

وی افزود: این فرصتی برای یادگیری بیشتر درباره اسلام،بازدید از مسجد، افزایش دانش و آگاهی از اعتقادات و مناسک جامعه مسلمانان،تجربه یک آیین دینی و اعتقادی،یادگیری در مورد تجربه افراد مختلف از سفر به دین اسلام،پرسیدن سوال و وصل شدن از طریق بحث و فعالیت های آنلاین است.

 

مساجد در بسیاری از کشورهای اروپایی مانند انگلیس،آلمان،فرانسه و غیره مراسم درهای باز را هر سال برای آشنایی غیرمسلمانان با اسلام برگزار می کنند.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار