جنورا آتا
شیعه شدن 100 جوان مکزیکی در طول 2 سال

من با مطالعه متن کامل نهج البلاغه مجذوب شخصیت جامع و کامل امام علی علیه السلام شدم و به مذهب تشیع گرویدم و خانواده ام نیز با دیدن تحول در بنده مجذوب مکتب اهل بیت (علیهم السلام) شدند و تعدادی از دوستان هم راه حق را یافتند.

 

دکتر "جنورا آتا "

دکتر “جنورا آتا “

به گزارش رهیافتگان: دکتر “جنورا آتا ” از  تازه مسلمانان مکزیک محسوب می شود او در حاشیه نشست عمومی مجمع جهانی اهل بیت  با اشاره به فعالیتشان در یکی از شهرهای شرقی مکزیک گفت: ما به تازگی دومین مرکز شیعی را در مکزیک راه اندازی کرده و هم اکنون در حال تدریس علوم اسلامی اهل بیت به جوانان مشتاق هستیم .
وی افزود: در طول دو سال فعالیت به لطف خدا بیش از صد نفر از جوانان مکزیکی به مکتب اهل بیت تشرف یافتند.
دکتر جنورا عامل اصلی گرایش جوانان به اسلام و مکتب اهل بیت (علیهم السلام) را اخلاق خوب و شیوه معاشرت مناسب و اسلامی بیان کرد و گفت: اخلاق خوب و شیوه های مناسب در برخورد با مردم و جوانان جویای حقیقت بهترین روش برای دعوت به اسلام است.
وی که خود از تشرف یافتگان به مکتب تشیع است در بیان نحوه تشرف خود به اسلام و مکتب اهل بیت(علیهم السلام) گفت: من با مطالعه متن کامل نهج البلاغه مجذوب شخصیت جامع و کامل امام علی علیه السلام شدم و به مذهب تشیع گرویدم و خانواده ام نیز با دیدن تحول در بنده مجذوب مکتب اهل بیت (علیهم السلام) شدند و تعدادی از دوستان هم راه حق را یافتند.
این فعال شیعی در بیان فعالیت اجتماعی مسلمانان در جامعه مکزیک گفت: امسال برای اولین بار در طول تاریخ مکزیک موفق به برگزاری با شکوه راهپیمایی روز قدس شدیم.
خاطرنشان می شود 1200 نفر در مکزیک پیرو اهل بیت می باشند که روز به روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود.

منبع: ابنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید:

  1. اهورا گفت:

    خداوند حفظشان کند.انشاالله به زودی تشیع دین همه مردم جهان خواهد شد