تاریخ انتشار :

صنعت حلال

پیش‌بینی رشد بازار مواد غذایی حلال در آمریکا

یک تحلیل اقتصادی در رابطه بازار مواد غذایی حلال در ایالات متحده آمریکا، از رشد ۵ درصدی به میزان ۸.۱۷ میلیارد دلار در سال‌های ۲۰۲۰تا ۲۰۲۴ خبر داد.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از globenewswire، پیش بینی می‌شود بازار مواد غذایی حلال در سال‌های ۲۰۲۰-۲۰۲۴ با رشد ۸.۱۷ میلیارد دلاری مواجه شود.

تحلیلگران با نظارت بر بازار مواد غذایی حلال در ایالات متحده آمریکا در سال‌های ۲۰۲۰-۲۰۲۴، رشد ۵ درصدی با رقم ۸.۱۷ میلیارد  دلار را پیش بینی کرده‌اند.

وبسایت «رپورت لینکر» با انتشار گزارش «بازار مواد غذایی حلال در ایالات متحده ۲۰۲۴-۲۰۲۰» یک تحلیل جامع در رابطه با اندازه بازار، روند پیشرفت بازار، محرک‌های رشد و چالش‌ها و همچنین آنالیز حدود ۲۵ فروشنده را ارائه داده است.

این گزارش، تحلیل به روز را در مورد سناریوی فعلی بازار ایالات متحده، آخرین روندهای پیشرفت و پیشرفت کنندگان و محیط کلی بازار ارائه می‌دهد و براساس آن با افزایش فروش از طریق کانال‌های خرده فروشی ، بازار هدایت می‌شود.

بازار مواد غذایی حلال در تحلیل ایالات متحده شامل بخش محصولات و بخش کانال توزیع بود که به چند بخش از جمله تولید محصول گوشت حلال، مرغ و غذاهای دریایی، غلات و حبوبات حلال، میوه‌ها، سبزیجات و آجیل حلال، نوشیدنی‌های حلال و سایر غذاهای حلال تقسیم می‌شد.

بخش توزیع کانال نیز شامل سوپرمارکت‌ها و هایپرمارکت‌ها، خرده فروشان سنتی و غیره بودند.

این مطالعه افزایش جمعیت مسلمانان در این کشور را یکی از دلایل اصلی رشد و توسعه بازار مواد غذایی حلال ایالات متحده طی چند سال آینده معرفی کرده است.

این تحلیل با تحلیل پارامترهای کلیدی ، تصویری دقیق از بازار را با روش مطالعه ، ترکیب و جمع آوری داده‌ها از منابع متعدد ارائه می‌دهد.    

منبع: حوزه نیوز

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار