تاریخ انتشار :

مجمع جهانی اهل بیت

انتشار کتاب “پنجاه درس اصول عقاید برای جوانان” به زبان پرتقالی

به همت مجمع جهانی اهل بیت(علیهم السلام) کتاب “پنجاه درس اصول عقاید برای جوانان” تألیف آیت الله مکارم شیرازی به زبان پرتغالی ترجمه و منتشر شد.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)کتاب “پنجاه درس اصول عقاید برای جوانان” تألیف «آیت الله العظمی مکارم شیرازی» به زبان پرتغالی ترجمه و منتشر شد.

این کتاب را «دجالما آلکانترا» و «رودریگو جلول» ترجمه کرده اند و نام آن را به پرتعالی “Cinquenta lições para os jovens sobre os princípios da crença” گذاشته اند.

این کتاب که مباحثی حاوی اعتقادات اسلامی است، از پنج فصل تشکیل شده است:

فصل اول: ده درس خداشناسی؛
فصل دوم:  ده درس عدل الهی؛
فصل سوم: ده درس پیامبرشناسی؛
فصل چهارم: ده درس امام شناسی؛
فصل پنجم: ده درس معادشناسی.

آیت الله مکارم شیرازی در مقدمه این کتاب آورده است: مهم ترین ویژگی انقلاب ما اسلامی بودن آن است و مهم ترین ویژگی مکتب اسلام، انسان سازی بر اساس معیارهای الهی است. هدف ما این است که مجموعه ای دقیق و مستدل و در عین حال جالب و شیرین از اعتقادات خالص اسلامی در اختیار همگان ـ به ویژه نسل جوان ـ قرار گیرد تا بتوانند در این شرایط خاص انقلاب اسلامی، خود را بسازند و ایمانی نیرومند که در اعمال و رفتار آنها پرتوافکن باشد فراهم آورند. و هم مقدمه ای باشد برای مطالعات بیشتر.

ترجمه کتاب “پنجاه درس اصول عقاید برای جوانان” به زبان پرتغالی با ۲۸۲ صفحه و با شماره شابک ISBN: 978 – 964 – 529 – 612 – ۲ به وسیله انتشارات مجمع جهانی اهل بیت(ع) منتشر گردیده است.

منبع: ابنا

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار