تاریخ انتشار :

انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی منتشر کرد:

دانلود بروشور شکنجه در مسیحیت برگرفته از کتاب دکتر قدیری ابیانه

امروزه موزه­ های زیادی در جهان وجود دارد که ابزار شکنجه و طریق انجام آن را به نمایش گذاشته ­اند. کافی است در قسمت تصاویر سایت­های اینترنتی عبارات شکنجه و کلیسا را مشترکا جستجو کنید تا به تعداد زیادی از تصاویر ابزار شکنجه دسترسی پیدا نمایید. یکی از موزه­های مورد اشاره در شهر مکزیکوسیتی قرار دارد

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) در حالی که مسیحیان در اقدامات تبلیغی خود، کلیساها و مسیحیان را صلح­ دوست و انسان­ دوست و بدور از خشونت معرفی می­ نمایند، شکنجه ابزار عادی آنان در تغییر مذهب دیگران و تحمیل دیدگاه­های شان داشته است.

شکنجه­ های بسیار فجیع که بویژه در مستعمرات بکار می بسته اند. صدور حکم اعدام برای گالیله به این دلیل که زمین را کروی معرفی کرده بود زبانزد خاص و عام می­باشد.

«در طى دوره قرون وسطى و حاکمیت کلیسا کار پاپ و روحانیت مسیح تکفیر و تحریم بود و میلیون­ها انسان حق­جو و دانشمند را اعدام و شکنجه کردند.

پاپ و روحانیت کلیسا در این دوران جان ملت­ها را به لب رساندند. آنان دستگاه گسترده تفتیش عقاید و افکار دایر کردند و کلیه مخالفان فکرى عقیدتى خود را اعدام و سر به نیست کردند.

نویسنده کتاب «علم و دین» مى­ گوید: در این دوره سیاه « پنج میلیون» نفر به جرم فکر کردن و سرپیچى از فرمان پاپ به دار زده شدند، گروه بسیارى را در سیاه­چال­ هاى تاریک و مرطوب روم و… زندانى کردند، از سال ۱۴۸۱ تا ۱۴۹۹ میلادى یعنى در طى ۱۸ سال به دستور دادگاه تفتیش ‍ عقاید، ۱۰۲۲۰ نفر را زنده سوزاندند، ۶۸۶۰ نفر شقه کردند و ۹۷۰۲۳ نفر را در زیر شکنجه کشتند.»

به نقل از کتاب مسیحیت از واقعیت تا تحریف نوشته قدیری ابیانه.

تصاویر زیادی با جستجو در صفحات تصاویر سایت­های جستجو و با وارد کردن دو عبارت شکنجه و کلیسا (Torture + Church) قابل مشاهده می­باشد.

امروزه موزه­ های زیادی در جهان وجود دارد که ابزار شکنجه و طریق انجام آن را به نمایش گذاشته­اند. کافی است در قسمت تصاویر سایت­های اینترنتی عبارات شکنجه و کلیسا را مشترکا جستجو کنید تا به تعداد زیادی از تصاویر ابزار شکنجه دسترسی پیدا نمایید. یکی از موزه­های مورد اشاره در شهر مکزیکوسیتی قرار دارد که نگارنده شخصا از آن بازدید به عمل آورده است.

این مطلب به نقل از سایت دکتر قدیری ابیانه www.ghadiri.ir می باشد.

 

اینجا دانلود کنید? بروشور شکنجه در مسیحیت در ۱۴ صفحه

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار