انگلیس
جایزه برای قدردانی از طیف گسترده ای از دستاوردهای افراد الهام بخش

۳۰۰ مسلمان انگلیسی در فهرست نهایی هشتمین جوایز مسلمانان انگلیس۲۰۲۰ قرار گرفته اند که قرار است روز جمعه ۳۱ ژانویه در نشستی، جوایز برندگان نهایی اهدا شود.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از asianimage، سیصد مسلمان انگلیسی در فهرست هشتمین جوایز مسلمانان انگلیس ۲۰۲۰ به کاندیداهای نهایی انتخاب شدند.

این جایزه برای قدردانی از طیف گسترده ای از دستاوردهای افراد الهام بخش داده می شود. و شامل کسانی است که تأثیر مثبتی بر امور مختلفی چون تجارت ، خیریه ، ورزش ، هنر ، فرهنگ ، وکالت مذهبی ، آموزش و پزشکی داشته اند.

قرار است در رویدادی که جمعه ۳۱ ژانویه در هتل مورکور پیکادیلی در شهر منچستر انگلیس برگزار می شود، جوایز به برندگان اهداء شود.

سازمان امداد جهانی مسلمان و مشاوران خدمات مطمئن برگزاری با همکاری سازمان مشاوره اوشنیک این نشست را برگزار کرده و جوایز را اهداء خواهند کرد.

عرفان یونس دبیرکل نشست گفت: جامعه مسلمانان انگلیس یکی از مورد تجلیل ترین جوامع است. آن ها دستاوردهای شگفت انگیز، کارآفرینان ماهر، مهارت های شغلی، تحرک اجتماعی و زندگی الهام بخشی برای بقیه داشته اند. و ما امیدواریم شب جشن برای همه فینالیست ها یک شب هیجان انگیز و مفرح باشد.

گفتنی است جوایز اهدایی در دسته های مختلف از جمله دسته «مسلمان در جامعه»،  «رسانه های هنری و آگاهی فرهنگی»، «به دست آورنده جوان سال»، «خیریه سال»، «مدافع مذهبی سال»، «جایزه زن سال»،  «تجارت مواد غذایی سال» «دستاوردها در قانون»، «جایزه خدمات ملکی محمد سرور» و «دستاوردهای حسابداری و امور مالی» تقسیم می شوند.

منبع: حوزه نیوز

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما