گروه «گین‌پیس»
کمپین «مسیح مسلمان»کمپینی برای ترویج گفت‌و‌گو درباره اصول و آموزه‌های اسلام

یک گروه اسلامی در آمریکا با هدف تشویق غیرمسلمانان به شناخت اسلام، تعدادی بیلبورد در خیابان‌های شهرهای دالاس و شیکاگو نصب کرده است.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از«کرانیوز»،‌ گروه «گین‌پیس» (به آرامش برسید) (Gain Peace) در راستای کمپین «مسیح مسلمان» برای ترویج گفت‌و‌گو درباره اصول و آموزه‌های اسلام، این بیلبوردها را در دالاس در ایالت تگزاس و شیکاگو واقع در ایالت ایلینوی نصب کرده است.

در این بیلیوردها نوشته شده است که عیسی(ع)‌ را در قرآن و محمد(ص)‌ را در انجیل بیابید. برای دریافت نسخه‌های رایگان قرآن و گفت‌و‌گو درباره اسلام با شماره زیر تماس بگیرید یا به وب‌سایت (gainpeace.com) مراجعه کنید.

سبیل احمد،‌ مدیر اجرایی گروه گین‌پیس،‌ در این باره گفت: هدف ما ایجاد پل‌هایی میان مسلمانان و غیرمسلمانان و از بین بردن سوءتفاهم‌هاست.

وی افزود: می‌خواهیم به هموطنان آمریکایی خود (درباره اسلام) ‌آموزش دهیم و به آن‌ها این فرصت را بدهیم که با این دین آشنا شوند.

احمد با اشاره به این برداشت اشتباه در میان غیرمسلمانان که پیروان اسلام حضرت عیسی (ع) و حضرت مریم (س)‌ را قبول ندارند، ‌گفت:‌ نام حضرت عیسی(ع)‌ ۲۵ بار و نام حضرت مریم (س)‌ نیز ۳۲ بار در قرآن آمده است.

وی با بیان اینکه کمپین‌های بیلبوردی مشابه درباره شناخت اسلام طی سال‌های اخیر باعث شده که ده‌ها هزار آمریکایی با این گروه تماس بگیرند و درباره آموزه‌های اسلام پرسش کنند،‌ اظهار امیدواری کرد: این اقدامات باعث شود که مردم درک کنند اسلام دین صلح و عدالت است.

منبع: ایکنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما