تاریخ انتشار :

بنگلادش

نمایشگاه ترجمه های قرآن کریم به ۶۵ زبان

ترجمه های قرآن کریم به ۶۵ زبان در نمایشگاه منطقه «ساتکیرا» در جنوب شرقی بنگلادش توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از « newagebd»،ترجمه های قرآن کریم به ۶۵ زبان در نمایشگاه منطقه «ساتکیرا» در جنوب شرقی بنگلادش توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

جامعه اسلامی احمدیه این نمایشگاه را برای انتقال پیام حقیقی قرآن و از بین بردن تصورات غلطی که درباره این کتاب آسمانی در اذهان وجود دارد،برگزار کرده است.

این نمایشگاه شامل ترجمه های قرآن کریم به ۶۵ زبان و همچنین منتخبی از آیات قرآنی به زبان بنگالی است.«فیروز عالم»،مسئول غرفه بنگالی جامعه احمدیه ،این نمایشگاه را راه اندازی کرده است.

«عبدالاول خان چاودوری» از اعضای جامعه اسلامی «ساتکیرا» در این باره گفت: «جامعه احمدیه تا کنون قرآن کریم را به ۱۰۰ زبان دنیا ترجمه کرده است.»

وی افزود: «علت این کار ،انتقال پیام این کتاب آسمانی به همه مردم جهان یه شیوه ای است که برای آنها کاملا قابل فهم باشد.»چاودوری تصریح کرد: «متاسفانه مخالفان اسلام از برخی آیات قرآن برای رسیدن به اهداف خود سوء استفاده می کنند.»

عضو جامعه اسلامی احمدیه گفت:هدف ما از برگزاری این نمایشگاه از بین بردن این تصورات غلط و تاکید بر پیام حقیقی عشق و صلح است که در کتاب آسمانی قرآن،آمده است.

منبع: شبستان

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار