تاریخ انتشار :

رپورتاژ خبری 2

هر آنچه که باید در مورد سفر ترکیه بدانیم

یکی از قطب های گردشگری که امروزه در بین مردم بسیار رواج یافت است، تور وان ترکیه است. شهر وان به دلیل جاذبه های بی نظیر، فرهنگ و تمدن اصیل، وجود مردمانی با محبت با لهجه ای شیرین و کرد زبان و … توانسته است گردشگران بسیاری را مجذوب خود کند.

یکی از قطب های گردشگری که امروزه در بین مردم بسیار رواج یافت است، تور وان ترکیه است. شهر وان به دلیل جاذبه های بی نظیر، فرهنگ و تمدن اصیل، وجود مردمانی با محبت با لهجه ای شیرین و کرد زبان و … توانسته است گردشگران بسیاری را مجذوب خود کند.

از محبوب ترین تورهای خارجی، در سرا سر دنیا، تور وان است که در کشور خواستنی و زیبای ترکیه واقع شده است. هر ساله تعداد زیادی از هموطنان ایرانی ما نیز برای گشت و گذار به این شهر تاریخی با سازه های دلفریب و مردمی مهمان پذیر سفر می کنند.

شهر وان ترکیه که از قرن ها پیش توسط امپراتوری های مختلف بنا شده است و بعد از گذشت سالیان دراز بعد از جنگ جهانی اول مردم به رهبری آتاتورک، موفق به بیرون کردن اشغالگران از خاک ترکیه و در واقع شهر وان شدند.

سفر به شهر زیبای وان
این شهر دلربای تاریخی، امروزه از نظر اقتصادی توانسته است حرفی برای گفتن داشتن باشد و گردشگران زیادی که هر ماه و هر سال به این شهر سفر می کنند، توانسته اند شهر را از لحاظ رونق اقتصادی گسترش دهند. این توسعه موجب رفاه حال خود گردشگران است. چرا که همه درآمد برای زیبا سازی شهر و گذراندن بهترین اوقات برای مسافران خواهد بود.

شهر وان به دلیل وجود تمدن های مخصوصی که داشته دستخوش تغییرات تاریخی منحصر به فردی بوده است و قدمتی که این بناها و طبیعت عجیب و بکر دارد، موجب جذب گردشگران بسیاری شده است.همچنین تور آنتالیا را در سایت سفر باتو ارزان و قیمت مناسب خریداری کنید.

 


شهر وان در قسمت شرقی ترکیه قرار دارد از لحاظ آب و هوایی بسیار معتدل است و لذت نفس کشیدن را برای انسان دو چندان می کند.
این شهر زیبا دارای جمعیتی بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر است که قشر جوان آن قابل توجه است. شهر وان ترکیه هر سال بیشتر از سال قبل شاهد سفر گردشگران از کشورهای مختلف خصوصا ایران است.

بی شماری با تورهای گوناگون به کشور ترکیه و به شهر وان سفر می کنند و بهترین خاطرات را برای خود رقم می زنند. دلایل اصلی انتخاب مردم ایران برای رفتن به ترکیه، جاذبه های شهر وان است.

از جمله ویژگی ها و جاذبه های شهر وان که اکثر گردشگران را مجذوب می کند عبارتند از:
• آب و هوای بسیار مناسب
• مراکز خرید متنوع با بروز ترین مارک ها
• قیمت عالی جهت خرید
• مردمانی خونگرم
• شهری جوان
• درجه یک از لحاظ زیباسازی شهر و …
• دیدن از موزه وان
• قلعه بزرگ و سنگی ارگ وان و قلعه هوساپ
• جزیره عشق اختامار
• دژ محکم و نظامی کاووستپ
• وجود کلیسای مقدس کوه اقتامار


تور زمینی شهر وان از طریق قطار
خیلی از افراد علاقه مند هستند تا کمی از خستگی های روزمره فاصله بگیرند و سفری نو را تجربه کنند. در نتیجه شروع به تحقیق در سایت های مختلف جهت تورهای مختلف سفر به کشورهای نزدیک می کنند.

در این میان با تور وان به عنوان توری که بیشترین طرفدار را تاکنون از آن خود کرده است، مواجه می شوند. این تور از همه لحاظ به فکر گردشگرانی که مایل به سفر هستند بوده، در نتیجه در شهر های مختلف ایران، انواع تورهای شهر وان ترکیه، از راه های زمینی برای هموطنان عزیز تدارک دیده شده است.

تور زمینی وان که به دلیل مناسب بودن قیمت و عبور از شهرهای گوناگون بر مسافران هر تور خود افزوده است، از مسیرهای متنوع عبور می کند. اگر هموطنان تهرانی بخواهند به شهر وان سفر کنند باید بدانند که در این مسیر از شهر های داخلی زنجان، قزوین و ترکیه عبور خواهند کرد.

زمانی که به مرز رسیدند بنا به برنامه ریزی های انجام شده از یکی از مرزها عبور خواهند کرد. این مرزها که حتما برای شما شناخته شده است، رازی، سرو و بازرگان هستند. جالب است بدانید شهر ارومیه فاصله بسیار کمی با شهر وان دارد. بعد از طی مسافت ۲۹۰ کیلومتری می توان حس زیبای قدم گذاشتن به شهری با جاذبه های بی نظیر را تجربه کرد.

تور زمینی وان از طریق قطار هر ماه، سه تا چهار بار توسط مراکز برگزاری تورهای ترکیه ای ارائه می گردد. سرعت قطار، دیدن مناظر زیبای خارج شهری، استراحت آسان در آن و وجود همه گونه امکانات و تجهیزات باعث شده است تا انتخاب سفر با قطار پرطرفدار باشد.

تور وان با قیمت کاملاً ارزان
در همه ماه های سال انواع تورهای شهر وان ترکیه توسط سایت های معتبر اینترنتی از طریق شرکت های مسافرتی با مجهزترین امکانات ارائه می گردد. این تور که با قیمتی کاملا مناسب و ارزان انجام پذیر است در شهر وان بهترین خدمات را به گردشگران عزیز ارائه می دهد.

اکثر تورهایی که برای سفر به کشورهای همسایه در نظر گرفته می شود ار قیمتی بالا برخوردار هستند و ممکن است کیفیت لازم سفر را نداشته باشند. اما ازدحام قیت نام های سفر به شهر زیبای وان نشان از قیمت ارزان این تور، کیفیت اقامت و نوع گردشگری، کادر همراه خوب و … دارد.

اگر تمایل دارید تا از قیمت های نهایی و ارزان تورهای وان با خبر شوید بهتر است سری به دنیای شگفت انگیز اینترنت زنید تا بهترین گزینه را انتخاب فرمایید.

با توجه به شهری که در آن ساکن هستید، راه های مختلف سفر با توجه به مرزهای نام برده شده توسط برگزار کننده تور در نظر گرفته می شود.
تور شهر وان با قیمتی ارزان، انتخاب مکان های گردشگری و مراکز خرید مشهور، رزرو هتل لوکس و … چند روز به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد.

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار