هندوستان
تصمیم 3000 هندوی دالیت برای مشرف شدن به دین اسلام

حدود سه هزار «دالیت» که به گروهی از هندوها اطلاق می شود تصمیم گرفته اند که در سال جدید میلادی ،هندوئیسم را رها کرده و به اسلام روی بیاورند.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)به نقل از « timesnownews»،حدود سه هزار «دالیت» که به گروهی از هندوها اطلاق می شود تصمیم گرفته اند که در سال جدید میلادی ،هندوئیسم را رها کرده و به اسلام روی بیاورند.

این گروه از هندوها که در «متوپالایمان» در منطقه « Coimbatore» زندگی می کنند  در روز پنجم ژانویه سال 2020 میلادی در مراسمی ویژه،مسلمان می شوند.

این گروه از دالیت ها اعلام کرده اند که در آیین هندو مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند و می خواهند به دینی روی بیاورند که اصل و اساس آن بر پایه احترام به نوع بشر بدون توجه به فرقه،نژاد،دین یا رنگ پوست است.

هندوها نه تنها مسلمانان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند بلکه به خودشان نیز رحم نمی کنند و فرقه هایی از آیین هندوئیسم را مورد تبعیض قرار داده و از نظام طبقاتی خود حذف می کنند.

خبر مسلمان شدن این سه هزار دالیت را سازمانی به نام «تامیل پولیگال» اعلام کرد که خواستار عدالت در مورد دالیت هایی است که به هر دلیلی کشته می شوند اما عدالت برای گرفتن حقوق آنها اجرایی نمی شود.

منبع: شبستان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما