تاریخ انتشار :

پيمپاوي كمپينگ

دین اسلام، کامل ترین دین در ادیان الهی

یک بانوی تایلندی در حرم مطهر رضوی با به زبان آوردن شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شد.

 

 

پیمپاوی کمپینگ

پیمپاوی کمپینگ

 

به گزارش رهیافتگان: «پیمپاوی کمپینگ» با مراجعه به مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی  با به زبان آوردن شهادتین از دین مسیحیت به دین مبین اسلام مشرف شد و نام «ماریا» را برای خود برگزید.
وی درباره علت تشرفش به دین اسلام گفت: در سفر خود طی سال گذشته به ایران و مشاهده هیئت‌های عزاداری و شعائر دینی به ویژه نماز، نسبت به دین اسلام علاقه‌مند شدم.

دین اسلام، کامل ترین دین در ادیان الهی

این تازه مسلمان که بیش از یک سال مشغول تحقیق و بررسی درباره دین اسلام بود، اظهار کرد: دین اسلام کامل‌ترین دین در میان ادیان الهی می‌باشد و در اسلام برای رسیدن به سعادت جاودان و آرامش دستور عمل‌های مناسب آمده است و مشترکات بسیاری بین دین مسیحی و اسلام به ویژه در وحدانیت خداوند وجود دارد.

وی افزود: با توجه به این‌که بارگاه منور رضوی جزء مقدس‌ترین اماکن مذهبی جهان است، این مکان را بهترین فضا برای تشرف به دین اسلام دریافتم و با تشرف به دین مبین اسلام در این فضای ملکوتی احساس آرامش و تولدی دوباره دارم.

یادآور می شود؛ از سوی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی یک جلد کلام‌الله مجید با ترجمه انگلیسی و کتاب‌هایی درباره اصول اعتقادی اسلام و مذهب شیعه و بسته‌های فرهنگی و متبرک به تازه مسلمان‌ها اهداء می‌شود.

منبع:آستان قدس

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار