رپورتاژ خبری
چگونه مدارک گم شده خود را از طریق شرکت پست پیدا کنیم؟

از طریق رهگیری آنلاین در سامانه مدیریت اطلاعات و اشیایی که گم شده اند، رهگیری این مدارک و لوازم را می توان انجام داد.

در این مطلب می خواهیم به این سوال چگونه مدارک گم شده خود را از طریق شرکت پست و یا شرکت واسط پستی پیدا کنیم؟ که برای خیلی از افراد پیش می آید پاسخ مختصری ارائه دهیم. در صورتی که شما نیز مدارک خود را گم کرده اید، خواندن این مطلب می تواند راهنمای خوبی برای پیدا کردن آن ها باشد. با ما همراه باشید.

از امکانات بسیار خوبی که امروزه شرکت پست برای مردم ایران فراهم کرده است، رهگیری آنلاین مدارک و اشیایی است که گم شده اند. از این رو در صورتی که شما مدارکذیا لوارم خود را گم کرده اید، اگر این مدارک یا لپازم را به صندوق پست تحویل داده باشند، از طریق رهگیری آنلاین در سامانه مدیریت اطلاعات و اشیایی که گم شده اند، رهگیری این مدارک و لوازم را می توان انجام داد.

مراحلی که لازم است برای پیدا کردن اشیای گم شده طی کرد، به صورت زیر است:

۱_ ابتدا باید در قسمتی که مربوط به جستجوی پیداشده ها در سامانه مدیریت اطلاعات مدارک و اشیایی که گم شده اند، وارد شوید.

۲_ قسمت های مربوط به نام، نام خانوادگی و نام پدر را طبق اطلاعات شناسنامه و با حروف فارسی ثبت کرده و پس از آن روی جستجو بزنید.

مدارک و اشیایی که می توان آن ها پیگیری کرد، عبارتند از:

شناسنامه، گذرنامه (پاسپورت)، کارت های نظامی، گواهی نامه، عقدنامه، کارت ملی، اسناد مالیکت، دفترچه بیمه، وصیت نامه، وسایل نقلیه، انوع کارت شناسایی، کارت های دانشجویی و مدارک تحصیلی، مدارک بانکی، کارت های اعتباری بانکی، سند خودرو، معاینه فنی خودرو، کارت وسائل نقلیه، پلاک وسائل نقلیه، پروانه ها و گواهی نامه ها، کارت بیمه وسائل نقلیه، سایر مدارک خودرو، لوازم خانگی، طلا، جواهرات، انواع چک، انواع کیف، اشیا قیمتی، اوراق سهام، کارت هوشمند سوخت، کارت منزلت و دسته چک

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد ارائه سرویس پرداخت در محل به سایت پایگان (www.payegan.ir) مراجعه نمایید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: