تاریخ انتشار :

منچستر انگلیس

نمایشگاه سبک زندگی اسلامی منچستر

پنجمین دوره نمایشگاه سبک زندگی اسلامی منچستر، با بیش از ۱۲۰ غرفه دار از ۱۵ کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)به نقل از asianimage، نمایشگاه سبک زندگی اسلامی آخر هفته در روزهای ۲۶-۲۷ اکتبر با حضور هزاران شرکت کننده در شهر منچستر انگلیس برگزار می گردد.

در این نمایشگاه بیش از ۱۲۰ غرفه دار از بیش از ۱۵ کشور جهان از کانادا ، مالزی ، فرانسه و پاکستان حضور خواهند داشت و صنایع غذایی، پوشاک محجبه و دیگر محصولات و خدمات مربوط به سبک زندگی اسلامی را به بازدیدکنندگان ارائه خواهند داد.

رشد دو برابری بازار حلال نسبت به اقتصاد جهانی

بازار حلال، یکی از رو به رشد ترین بازارهای مصرف کننده جهان می باشد و تقریبا در مقایسه با اقتصاد جهانی رشد دو برابر داشته است.

رئوف میرزا ، بنیانگذار نمایشگاه در این رابطه می گوید: با رشد سالانه در بخش های متنوع سبک زندگی حلال، نمایشگاه با مجموعه های عظیمی از محصولات و خدمات نوآورانه از مارک های برتر و شناخته شده، به استقبال شرکت کنندگان می رود.

میرزا از بنیانگذاران نمایشگاه در خصوص پنجمین نمایشگاه سبک زندگی اسلامی منچستر «ام ال یی» افزود: نمایشگاه ما اکنون دو جایزه ملی از جمله جایزه بهترین رویداد سال ۲۰۱۸ را برنده شده است و اکنون از کاندیدای اصلی جایزه «بهترین رویداد زنده در جوایز رسانه ای آسیایی ۲۰۱۹ است.

  وی افزود: آنچه رویداد ما را جذاب کرده، تنوع غرفه داران، نمایش های لباس و پوشاک محجبه، سمنیمارها، آشپزی زنده و جشنواره مفرح خانوادگی دوستان است. جمع این رویدادها نمایشگاه را منحصر به فرد ساخته است.

منبع: حوزه نیوز

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار