تاریخ انتشار :

سالروز ورود امام هادی(علیه السلام) به یمن

برگزاری سمینار فرهنگی «امام هادی(علیه السلام)، علم و عمل، جهاد و بخشش»

سمینار فرهنگی «امام هادی(علیه السلام)، علم و عمل، جهاد و بخشش» در مسجد جامع امام هادی(علیه السلام) واقع در شهر «صعده» یمن برگزار شد.

به گزارش سایت رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از پایگاه خبری المسیره نیوز، این سمینار به مناسبت سالروز ورود امام هادی(علیه السلام) به یمن و به همت دفتر اداره اوقاف و ارشاد استان صعده برگزار شد.

سمینار مذکور،چهاردهم مهرماه، به میزبانی مسجدجامع امام هادی(علیه السلام) در شهر صعده برگزار شد و زندگینامه امام هادی(علیه السلام)، ورود ایشان به کشور یمن و همچنین نقش بزرگ این امام همام در رهایی یمنی‌ها از تاریکی و سیر به سوی نور ایمان از محورهای این سمینار بود.

مردم یمن با دانستن ارزش و اثرات والای این امام گرانقدر، دریافته‌اند که تمام اندیشه‌های این اختر تابناک ریشه در قرآن دارد و همچنین ایستادگی و پایداری امروز یمنی‌ها در مقابل تجاوزهای وحشاینه دشمن از ثمرات این امام بزرگوار است.

شرکت‌کنندگان در این سمینار کلمات را در توصیف‌ دانش بسیار و عطاى سرشار این امام ناتوان دانستند و تأکید کردند که روشنایی و بصیرت امام، تا به امروز قلب‌ها را در آغوش گرفته و امام هادی(علیه السلام)، شهسوار شمشیر و قلم است.

منبع: ایکنا

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار