دفتر نشر معارف
انتشار کتاب حضرت نوح علیه السلام

کتاب حضرت نوح(ع) نوشته محمدرضا عابدینی به همت دفتر نشر معارف به تازگی منتشر شد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) کتاب حضرت نوح(ع) نوشته محمدرضا عابدینی به همت دفتر نشر معارف در تابستان سال جاری به بهای ۳۵۰۰۰ تومان منتشر شد.

تحلیل سیره انبیاء و اولیای الهی(ع) به عنوان حقیقتی زنده و تأثیرگذار در زندگی امروز ما- چه در جانب محبت به آن‌ها و چه در جانب عبرت گرفتن و درس‌آموزی از سرنوشت مخالفان آن‌ها- آن هم در بیان کامل قرآنی کاملاً لازم و ضروری است.

از این‌رو با توجه به این‌که در دوران غیبت خاتم اوصیا(ع) همه سنن و مواریث انبیاء(ع) در کمالات و ابتلائات تکرار می‌شود برای مصون ماندن از حیله‌های شیطانی به مدد آیات قرآن کریم و احادیث اهل‌بیت و عترت نبوی(ع) به شناخت و سیره و سنت‌های انبیاء(ع) و نحوه برخورد مؤمنان و منافقان و مشرکان و کافران و معاندان می‌پردازیم تا با تطبیق آن بر شرایط امروز، صراط مستقیم هدایت را به طور مصداقی شناخته، با عنایت الهی از انحرافات و اعوجاجات شیطانی محفوظ بمانیم.

سرفصل‌های این کتاب که در چهارده فصل با۲۹۲ صفحه سامان یافته عبارت است از: عصر نوح(ع)، ویژگی‌های نوح(ع)، دوران دعوت نوح(ع)، ویژگی‌های دعوت نوح(ع)، زندگی در گستره تاریخ، قوم نوح، خالص سازی در قوم نوح، ساختن کشتی و رفتار قوم نوح، سرانجام قوم نوح، آغاز طوفان، حرکت کشتی، جاماندگان از کشتی، پایان عذاب، داستان نوح در آیات قرآن.

منبع: مهر

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما