تاریخ انتشار :

جوزف مانوئل آیس

مانوئل آیس: جوان پرتغالی در حرم مطهر رضوی به اسلام مشرف شد

جوزف مانوئل آیس-تازه مسلمان- حرم امام رضا

در یک خانواده یهودی به دنیا آمده‌ام که پدرم زمینه آشنایی من با دین اسلام را فراهم آورد او انسان عاقل و فهیمی است که برای آشنایی با سایر ادیان تحقیقات بسیاری انجام داده

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) یک جوان پرتغالی با حضور در دفتر مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی(ع) به دین اسلام مشرف شد.

به نقل از آستان نیوز، جوزف مانوئل آیس تازه‌مسلمان پرتغالی با اشاره به چگونگی اسلام آوردن خود اظهار داشت: در یک خانواده یهودی به دنیا آمده‌ام که پدرم زمینه آشنایی من با دین اسلام را فراهم آورد او انسان عاقل و فهیمی است که برای آشنایی با سایر ادیان تحقیقات بسیاری انجام داده تا بیشتر نسبت به دین و خدا آشنا شود.

وی افزود: از آنجایی که دین مسیحیت نتوانست پاسخگوی سؤالات بنیادی من باشد، همچنین به‌تبعیت از پدرم راجع به ادیان مختلف مطالعه بسیار انجام دادم و تلاش کردم تا نسبت به سایر ادیان و انتخاب بهترین دین شناخت پیدا کنم.

مانوئل آیس با بیان اینکه تنها اسلام پاسخ‌های قانع‌کننده و روشن برایش داشته است ادامه داد: باید اعتراف کنم که ابتدای راه هستم و در این مسیر قرار گرفتم تا حقایق این دین را با مطالعه و شناخت کشف کنم و از همسر آینده‌ام که یک مسلمان است وظایف و تکالیف شرعی را بیاموزم.

جوزف مانوئل آیس-تازه مسلمان- حرم امام رضا

جوزف مانوئل آیس-تازه مسلمان- حرم امام رضا

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار