کانادا
برگزاری همایش اسلام دین صلح در کانادا

بزرگترین همایش اسلامی با شعار«اسلام دین صلح» در غرب کانادا برگزار می شود.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)به نقل از کانادا نیوز، «حریم احمد» عضو جماعت اسلامی احمدیه در کانادا گفت: بزرگترین همایش اسلامی سالیانه با شعار«اسلام دین صلح» با حضور شخصیت ها و اندیشمندان و علمای داخلی و خارجی در غرب کانادا برگزار می شود.

احمد افزود: همکاری بین ادیان محور توجه همگان است، به همین دلیل هزاران نفر برای شرکت در بزرگترین همایش اسلامی به غرب کانادا می آیند. این رویداد همچنین برای جوانان پراهمیت است، زیرا به افزایش آگاهی نسبت به دین اسلام کمک می کند.

وی ادامه داد: تروریسم و خشونت در اسلام جایی ندارد، زیرا دین اسلام بی نهایت صلح آمیز است.

این عضو جماعت اسلامی کانادا گفت: چنین همایش های می تواند به جامعه واقعیت اسلام را نشان دهد که آنچه در رسانه ها درباره اسلام گفته می شود، درست نیست.

احمد افزود: داعش و گروههای تروریستی دیگر با اسلام ارتباطی ندارد. این مسئله ای است که ما تلاش می کنیم تا آن را بین همگان گسترش دهیم.

درهمین حال، «اکبر علی» یکی از اعضای جماعت اسلامی احمدیه، گفت: این همایش راه فوق العاده برای پاسخ زیبا به جامعه کاناداست.

اکبر علی افزود: ما مسئولیت بزرگی درقبال برادران کانادایی مان داریم. زیرا با همکاری یکدیگر می توانیم فضای زیبایی را برای کانادا ایجاد کنیم. مهمترین پیام این است که مسلمانان، ملتی دوستدار صلح هستند و برای ایجاد پل دوستی و محبت بین همگان تلاش می کنند.

منبع: شبستان

به اشتراک بگذارید :

ads1 ads1

دیدگاه شما


ads ads ads ads