تاریخ انتشار :

مرکز اسلامی ایست ساید شهر بلویو واشنگتن

بازسازی ومرمت مسجد بلویو در واشنگتن

مسجد شهر بلویو در ایالت واشنگتن که در طی دو سال گذشته دو بار به آتش کشیده و خسارات زیادی دیده، قرار است به زودی بازسازی شود. بانیان مسجد از آغاز عملیات ساخت و ساز در ماه آگوست خبر دادند.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) به نقل از سایت خبری kiro7، مسجد شهر بلویو در ایالت واشنگتن در آمریکا که در دو سال پیش شاهد دو آتش سوزی بوده، بالاخره آماده بازسازی و مرمت می شود. طرح ها برای مرکز اسلامی ایست ساید توسط شورای شهر بلویو تایید شده و عملیات کلنگ زدن زمین برای آغاز ساخت و ساز برای ماه آینده میلادی (آگوست) برنامه ریزی شده است.

قرار است این مسجد در همان خیابان قبلی در شهر ساخته شود. فریده حکیم می گوید که این مسجد را همراه با شوهرش و دیگر اعضای جامعه اسلامی ساخته اند. وی گفت که مسجد مذکور برای مسلمانان این شهر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است.

لازم به ذکر است: در ژانویه ۲۰۱۷ یک مرد بی خانمان که ادعا می شود مشکلات روانی داشته ساختمان این مسجد را به آتش کشید. در مارس ۲۰۱۸ نیز به طوری کاملا تصادفی فرد دیگری مسجد را که از پیش خسارات زیادی به آن وارد شده بود برای بار دوم آتش زد!

هنوز طرح های ارائه شده برای ساخت مسجد منتشر نشده اند.

منبع: حوزه نیوز

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار