کمک به فعالیتهای خودجوش انجمن شهید ادواردو آنیلی
نذر فرهنگی

?مثل کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند مانند دانه ای است که هفت خوشه از آن می روید و هر خوشه ای یکصد دانه دارد و خداوند برای هرکه بخواهد مضاعف می گرداند و خداوند وسعت دهنده و داناست.?

انجمن شهیدادواردو آنیلی سالهاست بدون حمایت هیچ نهاد سازمان ارگان و مجموعه های دولتی یا نیمه دولتی بصورت کاملا خودجوش و دانشجویی فعالیت داشته و با وجود ثمرات و تولیدات پر خیر  و برکت خود از حمایت سازمانهای مدعی فعالیت فرهنگی بخاطر عدم ورود به سیاست زدگی و حفظ حریت مجموعه در مقابل خواسته های غیر منطقی ارگانها و حتی برخی خیرین مستقل عمل کرده است. اما با گسترش فعالیتها و تاثیر گذاری های این مجموعه آتش به اختیار نیازمند حمایت های مالی مردمی است.

گزارش خبرگزاری مهر از انجمن شهیدادواردو

مَّثَلُ الَّذِینَ یُنفِقُونَ أَمْوَلَهُمْ فى سبِیلِ اللَّهِ کَمَثَلِ حَبَّهٍ أَنبَتَت سبْعَ سنَابِلَ فى کلِّ سنبُلَهٍ مِّائَهُ حَبَّهٍ وَ اللَّهُ یُضعِف لِمَن یَشاءُ وَ اللَّهُ وَسِعٌ عَلِیم ٌ(261/ بقره)

?مثل کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند مانند دانه ای است که هفت خوشه از آن می روید و هر خوشه ای یکصد دانه دارد و خداوند برای هرکه بخواهد مضاعف می گرداند و خداوند وسعت دهنده و داناست.?

⚱️طرح جمع آوری نذورات و صدقات فرهنگی⚱️

شاید شما هم از جمله کسانی باشید که عادت به کنار گذاشتن و پرداخت صدقه به صورت روزانه یا ماهانه دارید.
از آنجا که صدقه در فرهنگ اسلامی منحصر در کمک به نیازمندان نیست و بر طبق روایات امامان معصوم علیهم السلام شامل هر کار خیر و حسنه ای می شود و چه بسا در مواردی اثر و نتیجه آن به مراتب مهمتر و با برکت تر از بخشش های مالی به نیازمندان باشد #انجمن_شهید_ادواردو_آنیلی تصمیم گرفته است طرح جمع آوری صدقات فرهنگی را در میان اعضاء و علاقمندان انجمن اجرا نماید.

در صورت تمایل شما می توانید صدقات یک ماهه خود را برای :
? امور صرفا فرهنگی
? پرداخت به نیازمندان در راستای اهداف انجمن
? یا مصرف در هردو مورد

در اختیار انجمن شهید آنیلی قرار دهید.

شما میتوانید با تقبل پرداخت ماهیانه

10/000 تومان
20/000 تومان
30/000 تومان
50/000 تومان
100/000 تومان

در این طرح مشارکت نمائید.

کم یا زیاد بودن مبلغ اهدایی شما مهم نیست اگر مبلغ اهدایی شما ماهانه و به صورت مستمر باشد در کنار مبالغ دیگران می تواند گره گشا باشد.
این مبالغ در راستای اهداف فرهنگی و رسیدگی به نیازمندانی که کمک به آنها در اولویت قرار گرفته است مصرف خواهد شد و شما علاوه بر ایفای نقش فرهنگی در انجمن از ثمرات و برکات این صدقات هم بهره مند خواهید شد.
ان شاالله

   ? شماره کارت انجمن شهید ادواردو آنیلی :

                6216    9962  9918   6037 

⚱️ شماره حساب انجمن در بانک ملی :

                           0343158034002

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید:

  1. ناشناس گفت:

    سلام و با تشکر از مطالب بسیار مفیدتون .
    در مورد کمکهای مردمی ، خوب است گزینه ای را نیز برای کسانی بگذارید که قصد دارند کمک مالی بکنند ، اما نه به صورت ماهانه.

    • edvardo گفت:

      سلام و سپاس مقدار و زمان برای کمک ازاد هست بحث ماهانه برای این بود که در صورت امکان به کمکها نظم داده بشه و بشه روش برنامه ریزی کرد