دیدار اعضا انجمن شهید ادواردو آنیلی با حضرت آیت الله مظاهری
مهمتر از مسلمان کردن، نگه داشتن تازه مسلمانها در مسیر دین است

امام باقر اگر کسی فردی را از اسلام منحرف کند. مثل این است که جهانی را کشته باشد واگر کسی بتواند مسلمانی را احیا کند مثل آن است که جهانی را زنده کرده است.

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)  امروز اعضا #انجمن_شهید_ادواردو_آنیلی و #موسسه_رهیافتگان برای ارایه گزارش خدمت #حضرت_آیت_الله_مظاهری #مرجع_تقلید #شیعیان بودیم
ایشون خیلی از فعالیتهای انجمن استقبال کردن و گفتن کاری که شما می کنید حداقل حداقل ثوابی که دارد #ثواب #حج است خدمت به مردم در اسلام بسیار توصیه شده چه اینکه بیش از ۵۰۰ حدیث در این رابطه داریم. در روز #محشر خداوند به کسانی که در خدمت به مردم کوتاهی کردند با غضب صحبت می کند و کسانی را که عمر خود را در خدمت به مردم گذاشتند بدون حساب به #بهشت می برند.


شما کار بزرگی می کنید…
ایشان در ادامه به نقل #خاطره ای از #امام_خمینی پرداختند گفتند روزی یک گروه از #شرکت_نفت از جنوب آمده بودن سخنران آنها خیلی زیبا سخنرانی کرد و گفت ما نیامده ایم بپرسیم #انقلاب برای ما چه می کند آمده ایم بپرسیم ما برای #انقلاب چه باید بکنیم و امام فرمود فقط به تکلیفتان عمل کنید.

دشمن دارد فوج فوج جوانان ما را می برد. کارهای دشمن همین است. در صف محشر کسی که کاری نکرده در حالی که میتوانسته کمک‌کند خائن به اسلام است. امام باقر اگر کسی فردی را از اسلام منحرف کند. مثل این است که جهانی را کشته باشد واگر کسی بتواند مسلمانی را احیا کند مثل آن است که جهانی را زنده کرده است.
مهمتر از مسلمان کردن نگه داشتن #تازه_مسلمانها در مسیر دین است. شما کارتان این است که #عصمت بسازید #عفت بسازد.

مایوس نشوید. موظب جوانان باشید. مایوس نباشید. کارتان بسیار مقدس است. آقا امام زمان کمک میکند….
در این دیدار #جمال_طاهری مدیر انجمن شهید ادواردو آنیلی و موسسه رهیافتگان ،حجت الاسلام رهایی #روحانی_زباندان ، حجت الاسلام صالح پور و حجت الاسلام هاتف الحسینی حضور داشتند.

@almazaheri

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما