آستان مقدس امام حسین(علیه السلام)
اجرای طرح «سخنرانی به زبان انگلیسی» در آستان مقدس امام حسین(علیه السلام)

هدف از حمایت از اینگونه مطالعات دینی، رساندن پیام امام حسین(علیه السلام) به اقصی نقاط جهان است تا پیام آزادیخواهی امام را به همه آزادیخواهان جهان برسانند. همچنین یک کادر قوی و مسلط به زبان انگلیسی را برای کمک به زایران خارجی در طول مراسم های میلیونی آماده کنند

به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)  به نقل از پایگاه خبری امام حسین(ع)، «محمد علی الطائی» مسئول شعبه اداری بخش سخنرانی و گفتمان در آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) گفت: آستان مقدس کلاس هایی با دوره چهار ساله برای آموزش دروس اعتقادی و فقهی و گفتمانی و سخنرانی به زبان انگلیسی به دانشجویان ارایه می دهد.

الطائی افزود: در این کلاس ها فقه، عقاید، مقتل امام حسین(علیه السلام)، رساله حقوق امام سجاد(علیه السلام)، دروس اخلاق و آداب تدریس می شود، این کلاس ها یک روز در هفته برگزار می شود.

وی ادامه داد: هدف از حمایت از اینگونه مطالعات دینی، رساندن پیام امام حسین(علیه السلام) به اقصی نقاط جهان است تا پیام آزادیخواهی امام را به همه آزادیخواهان جهان برسانند. همچنین یک کادر قوی و مسلط به زبان انگلیسی را برای کمک به زایران خارجی در طول مراسم های میلیونیآماده کنند.

بخش سخنرانی و گفتمان در آستان مقدس امام حسین در همین چارچوب مراسم تجلیلی از دانشجویان برتر در دوره سخنرانی به زبان انگلیسی را در سالن خاتم الانبیاء داخل صحن شریف حسینی(ع) برگزار کرد.

محمد علی الطائی گفت: تجلیل و تکریم از این دانشجویان برای تلاش های بی دریغ آنها و تشویق شان برای کسب مهارت های جدید است.

آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) برای ارتقای سطح علمی و آموزشی و همچنین رساندن پیام حسینی(ع) و عاشورایی به جهان طرح سخنرانی به زبان انگلیسی را برپا کرده است.

منبع: شبستان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: