ذولفیه عیسایوا
شیعه شدن دختر مسیحی در انزلی

«ذولفیه عیسایوا»، اهل کشور آذربایجان است با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بندرانزلی و گفتن شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شد و پس از تشرف نام «خدیجه» را برای خود انتخاب کرد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )حجت‌الاسلام‌ سیدعبدالجواد شمس‌الدین، امام جمعه انزلی ۱۰ اردیبهشت‌ماه در آیین تشریف یک بانوی مسیحی به دین مبین اسلام، اظهار کرد: «ذولفیه عیسایوا» از مسیحیت به اسلام مشرف شده و مذهب تشیع را انتخاب کرده که مایه مباهات است.

وی خاطرنشان کرد: این بانوی مسلمان با مطالعات و تحقیقاتی که انجام داده بود و از روی علم و آگاهی، دین اسلام و مذهب تشیع را انتخاب کرده و از آگاهی کامل برخوردار است.

امام جمعه انزلی تأکید کرد: در دنیا، پس از شکل‌گیری انقلاب اسلامی، حقانیت اسلام و انقلاب علیرغم توطئه‌های دشمنان، انسان‌ها را به سمت اسلام و مذهب تشیع جذب می‌کند و امیدوار هستیم که این عزیزان زندگی‌شان سرشار از خیر و برکت و سعادتمندی شود.

به گزارش ایکنا، این بانوی مسیحی که اهل کشور آذربایجان است با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بندرانزلی و گفتن شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شد و پس از تشرف نام «خدیجه» را برای خود انتخاب کرد.

منبع: ایکنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما