تاریخ انتشار :

گردشگری حلال شرکت ژاپنی اجاره کیمونو با نام یومه کاتا

ارائه بسته هایی با عنوان «کیمونوی محجبه و اسلامی» برای جذب گردشگران مسلمان

درحالی که بسیاری از شرکت های ژاپنی قصد جذب گردشگران مسلمان به ژاپن را دارند، یک شرکت اجاره لباس ، کیمونوهای محجبه و اسلامی برای زنان مسلمان طراحی کرده است.

      به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )به نقل از wolipop، یک شرکت اجاره لباس کیمونو در کشور ژاپن، در پی تقاضاهای گسترده از سوی گردشگران مسلمانان، بسته های اجاره ای جدیدی با عنوان «کیمونوی محجبه و اسلامی» ارائه داده است.

در حالی که بسیاری بازدیدکنندگان و گردشگران مسلمان در ژاپن دلشان می خواهد کیمونو (لباس سنتی و بلند زنان ژاپنی) را به تن کرده و پوشیدن این لباس را تجربه کنند، این شرکت ژاپنی اجاره کیمونو با نام یومه کاتا مستقر در شهر کیوتو روسری هایی هم رنگ و مشابه کیمونوها طراحی کرده است.

برخلاف روسری های معمولی این روسری ها با الگوی مشابه کیمونو طراحی شده اند و سبک شکوفه های گیلاس با رنگ های بهاری را دارند.

حجاب های طراحی شده به علاوه ظاهر مثلثی شکلی مشابه طرح لباس کیمونو را دارند. و برای پوشیدن آن ها و اینکه به درستی بر روی سر قراربگیر در زیرشان از هدبندهای رنگی استفاده می شود.

به گفته مسئولین این شرکت، مسلمانان متقاضی می توانند از آغاز فوریه ۲۰۱۹  این کیمونوی حجابی را اجاره کنند.

این شرکت همچنین یک نمازخانه برای مسلمانان طراحی کرده است. مدیریت یومه کاتا در کیوتو این تسهیلات را بخشی از «سفر حلال» برای گردشگران مسلمان توصیف کرده است.

گفتنی است در حالی که بسیاری از مسلمانان به ویژه از کشورهای شرق آسیا اخیرا تمایل به سفرهای گردشگری به ژاپن پیدا کرده اند، بسیاری صاحبان شرکت های ژاپنی و مقامات این کشور خواهان تقویت روابط با این کشورها بوده و سفرهای گردشگری را به شیوه های مختلف از جمله ایجاد نمازخانه و رستوران های حلال، مسلمان پسند می سازند.

منبع:

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار