تاریخ انتشار :

استان «سامارا»ی روسیه

نمایشگاه عرضه محصولات حلال و کارگاه‌های آموزشی

ششمین همایش روز جهانی حلال شهریورماه سال آینده در استان «سامارا»ی روسیه برگزار می‌شود.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)  از روسیه؛ این همایش با هدف توسعه صنعت حلال و تقویت روابط اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی روسیه با کشورهای خاورمیانه و آسیا، سپتامبر ۲۰۱۹ (شهریورماه سال آینده) در  استان سامارا(Samara) برگزار خواهد شد.

در این همایش بیش از ۱۰۰ نماینده از ۲۷ کشور جهان به همراه نمایندگان بانک‌های بزرگ روسیه همچون بانک توسعه اسلامی حضور خواهند داشت و پتانسیل‌ها و پروژه‌های مهم سرمایه‌گذاری منطقه سامارا نیز به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

این مراسم با همکاری سازمان جهانی توسعه حلال و انجمن بین‌المللی تجارت اسلامی برگزار می‌شود و در حاشیه آن نشست اقتصادی، نمایشگاه عرضه محصولات حلال و کارگاه‌های آموزشی تشکیل خواهد شد.

از ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹(اول بهمن‌ماه) تمامی اقدامات و شرایط لازم به منظور برگزاری هر چه بهتر همایش، توسط استانداری سامارا در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین نوامبر ۲۰۱۸ استاندار سامارا و سفیر کره جنوبی در روسیه برگزاری این همایش در سامارا با هم به توافق رسیدند که این به نوبه خود فرصت و امکان مناسبی را برای به نمایش گذاشتن پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری این منطقه فراهم ساخته است.

منبع: ایکنا

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار