اردن
توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره

مراسم توزیع تفسیر قرآن به زبان اشاره با حضور «ماهر اخوارشیده»، معاون استاندار استان «الکرک» اردن و به همت جمعیت «محافظت از قرآن کریم» این کشور برگزار شد.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) به نقل از پایگاه خبری factjo.com؛ شیخ «سطام معایطه»، رئیس جمعیت محافظت از قرآن کریم اردن، در این باره تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف ما محافظت از قرآن است و متوجه شدیم گروهی از مردم هستند که از شنیدن و مشاهده آیات کتاب خدا محروم‌اند. لذا بر خود واجب دیدیم به این گروه خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه ۱۰ نسخه از تفسیر قرآن را به زبان اشاره از شورای بین‌المللی خیریه اسلامی کویت هدیه گرفتیم، گفت: هزینه هر نسخه از این تفسیر بیش از ۱۵۰ دینار است.

معایطه در ادامه افزود: فردی که از نعمت شنیدن محروم است زمانی که تفسیر یکی از سوره‌های قرآن را در این تفسیر مشاهده کرد به گریه افتاد.
ماهر اخو ارشیده، معاون استاندار الکرک، نیز در این مراسم از استاندار و جمعیت محافظت از قرآن اردن به دلیل فعالیت‎ها و نوآوری‌های آنها در حفاظت از کلام وحی تشکر کرد.
در پایان این مراسم که با حضور تعدادی از ناشنوایان و والدین آن‌ها برگزار شد، چند نسخه از این تفاسیر از طرف «ماهر اخو ارشیده»، معاون استاندار الکرک، به افراد ناشنوا تقدیم شد.
منبع ایکنا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما