تاریخ انتشار :

ایندیاناپلیس

مراسم دعای مشترک «میان ادیانی» مسیحیان و مسلمانان

در مراسمی که با حضور ۴۰ تن از مسیحیان و اعضای کلیسای کاتولیک سنت فیلیپ نری و مسجد الفجر در شهر ایندیاناپلیس در ایالت ایندیانا برگزار گردید، به پرسش ها درباره دین اسلام و سوءبرداشت ها پیرامون مسلمانان پاسخ داده شد.

    به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) به نقل از indystar، مراسم روز یکشنبه کلیسای شهر «ایندیاناپلیس» در ایالت ایندیانای آمریکا با حضور اعضای جامعه اسلامی این شهر برگزار شد.

تی.آ شولا ناظر برگزاری دومین سالگرد مراسم دعای مشترک «میان ادیانی» مسیحیان و مسلمانان در کلیسای کاتولیک سنت فیلیپ نری در این باره، گفت: ما کاری را انجام می دهیم که در هیچ کجای دیگری انجام نمی شود.

در این رویداد، نزدیک به چهل مسیحی همراه با اعضای مسجد الفجر، یک مراسم دعای ۴۵ دقیقه ای در کلیسا برگزار کردند. در ادامه جلسه پرسش و پاسخ با مدیریت احمد الامین امام جماعت مسجد و کریس وادلتون کشیش کلیسا تشکیل شده و به سئوالات شرکت کنندگان درباره دین اسلام پاسخ داده شد. سئوالات پرسیده شده در این جلسه پیرامون سوءبرداشت ها درباره تروریست ها، معانی واژه های به کار رفته در اذان و دیدگاه مسلمانان درباره رستاخیز عیسی مسیح(ع) بود.

در ادامه در محوطه کلیسا، اذان مسلمانان خوانده شد.

الامین امام جماعت مسلمانان گفت: تفاوت ها در نظرات و عقاید نباید سبب ایجاد تنش و اختلاف میان ما شود.

منبع: حوزه نیوز

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار