تاریخ انتشار :

رهیافته فیلیپینی

مشرف شدن بانوی فیلیپینی به مذهب تشیع

  یک بانوی فیلیپینی در دفتر امام جمعه دزفول با به زبان آوردن شهادتین، به دین اسلام و مذهب شیعه مشرف شد.

   به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )حجت الاسلام قاضی در این دیدار به زبان ساده حضرت فاطمه زهرا(س) را معرفی کرد و گفت: حضرت صدیقه طاهره(س) دختر پیامبر اسلام، همسر اولین امام شیعیان و مادر امام حسن و امام حسین(ع)، و از نظر کمالات دینی، عقلی و انسانی کاملترین زن می باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تصریح کرد: در قرآن از ایشان به عنوان هدیه ای که به پیامبر داده شده است نام برده شده و ایشان انسان کاملی است که نقشی که در خانواده و در تربیت فرزند و در مسائل اجتماعی داشته برای تمام زنان سرمشق و الگو می باشد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: انتظار می رود که پیرامون زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) مطالعه کرده و در زندگی خود، زندگی ایشان را به عنوان الگو قرار داده و سعی کنید که رفتار و اعمالتان شبیه به این بانوی بزرگوار باشد.

وی برای این زوج جوان آرزوی موفقیت در زندگی کرد و گفت: امیدوارم پیروان خوبی برای حضرت زهرا(س) و مکتب اهل بیت(ع) بوده و خداوند فرزندان خوب و صالح به شما کرامت فرماید.

این بانوی فیلیپینی گفت: پیش از این مسیحی بوده و مذهب کاتولیک داشته و زمینه ای درباره دین اسلام نداشته ولی دوست دارم که در خصوص این دین بیشتر بدانم.

در پایان این دیدار حجت الاسلام قاضی امام جمعه دزفول یک قرآن و یک تابلوی نفیس به این زوج جوان هدیه داد.

منبع: ابنا سال ۹۵

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار