مسجد امام حسین دبی
رهیافتگانی که در مسجد امام حسین دبی مسلمان شده اند

تعدادی از رهیافتگانی که در مسجد امام حسین علیه السلام دبی مشرف به دین اسلام شده اند

 به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )در مورخ 8 فروردین یکهزار و سیصد و نود و شش هجری شمسی مطابق با 29 جمادی الثانی 1438 هجری قمری جناب آقای متیجا کیریو پیچ اهل کشور انگلیس(منطقه اسکاتلند) با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام دبی پس از ارشادات و راهنمایی های لازم به دین مبین اسلام مشرف گردیده و شهادتین را قرائت نمودند.

در مورخ 6 فروردین یکهزار و سیصد و نود و شش هجری شمسی مطابق با 27 جمادی الثانی 1438 هجری قمری سرکار خانم مری جین پرنسس اهل کشور فلیپین با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام دبی پس از ارشاد و راهنمایی های لازم به دین مبین اسلام مشرف گردیده شهادتین را قرائت نموده و نام مریم را برای خود برگزیدند.

درتاریخ هفدهم اسفندماه یکهزار وسیصدو نود وپنج شمسی سرکار خانوم آیریس گرابوفسکی از کشور آلمان با مراجعه به دفتر مسجد امام حسین (ع) دبی درخواست تشرف به دین مبین اسلام را نموده وتوسط جناب حجت الاسلام رضوانی پس از توضیحات مبسوط به دین مبین اسلام مشرف گردیدند . ونام مریم را برای خود برگزیدند.

 

در مورخه 95/05/31 خانمی از کشور لهستان در مسجد امام حسین (ع) دین مبین اسلام را پذیرفتند . وقتی از ایشان دلیل اسلام آوردن را پرسیدند گفت : من بعد از چند سال مطالعه فهمیدم که کامل ترین دینی که وجود دارد اسلام است .مراسم تشرف به اسلام توسط حجت الاسلام والمسلمین نجفی و با قرائت شهادتین انجام شد.

 

در مورخه 95/04/18  آقایی از کشور کامرون و خانمی از کشور فیلیپین در مسجد امام حسین (ع) دین مبین اسلام را پذیرفتند . مراسم تشرف به اسلام توسط حجت الاسلام والمسلمین نجفی انجام شد.

 

در آخرین روز ماه مبارک رمضان سال 95 ، خانمی که اهل کشور بلغارستان بودند با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام دین مبین اسلام را اختیار کرد.

 

در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان سال 95 ، آقایی که اهل کشور اوکراین بودند با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام دین مبین اسلام را اختیار کرد.

 

در آخرین روزهای  ماه مبارک رمضان سال 95، خانمی که اهل کشور فرانسه بودند با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام دین مبین اسلام را اختیار کرد.

در بیست و سومین  روز ماه مبارک رمضان برابر با 9 تیر ماه 1395 ، خانمی که اهل کشور فیلیپین بودند با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام دین مبین اسلام را اختیار کرد.

 

در هشتمین روز ماه مبارک رمضان برابر با 25 خرداد ماه 95 روز سه شنبه، خانمی که اهل کشور قزاقستان بود با حضور در مسجد امام حسین علیه السلام دین مبین اسلام را اختیار کرد.
در پنجمین روز ماه مبارک رمضان برابر با شنبه  22 خرداد 95 خانمی که اهل کشور ازبکستان بود به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کرد و با گفتن شهادتین دین مبین اسلام را اختیار کرد.
در دومین روز ماه مبارک رمضان 95 ، خانمی که اهل کشور فیلیپیین بود به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کرد و دین مبین اسلام را اختیار کرد.
در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری خانمی که اهل کشور ژاپن بود به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام /دبی مراجعه کرد و دین مبین اسلام را اختیار کرد.
روز چهاردهم فروردین ماه 95 برابر با  2/4/2016 مردی که اهل کشور ایتالیا بود به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام / دبی مراجعه کرد و به دین مبین اسلام مشرف شد.
روز چهاردهم فروردین ماه 95 برابر با  2/4/2016 مردی که اهل کشور سریلانکا بود به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام / دبی مراجعه کرد و به دین مبین اسلام مشرف شد.
مورخ 4 فروردین 95 برابر با 23 /3/ 2016 خانمی که از کشور هندوستان بود به مسجد امام حسین علیه السلام / دبی مراجعه کرد و به دین مبین اسلام مشرف شد.
روز دوم فروردین ماه 95 برابر با 21/3/2016 مردی که اهل کشور لبنان بود به مسجد امام حسین علیه السلام /دبی مراجعه کرد و دین مبین اسلام را دین خود برگزید.
بیستم بهمن ماه سال جای خانمی که اهل کشور اتیوپی از قاره افریقا بود به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کرد و به دین اسلام گروید.
روز شنبه 19 دی ماه مردی که اهل کشور بلژیک از قاره ی اروپا بود به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام /دبی مراجعه کرد و دین مبین اسلام و مذهب شیعه را برای خود برگزید.
همچنین روز یکشنبه 20 دی ماه خانمی که اهل کشور فیلیپین بود به دفتر مسجد مراجعه کرد و ایشان هم به دین مبین اسلام و مذهب شیعه مشرف شدند.
روز پانزدهم آذر ماه 94 مردی که اهل کشور دانمارک بود به همراه همسرش به مسجد امام حسین علیه السلام /دبی مراجعه کرد و دین مبین اسلام و مذهب شیعه را به عنوان آیین و مذهب خود برگزید.
دهم مهرماه سال 94   مردی که اهل کشور کانادا بود و تحصیلات عالیه دانشگاهی داشت به مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کرد و دین مبین اسلام را اختیار کرد. 
روز پنجشنبه 26  شهریور ماه سال94 جوانی که  اهل کشور آلمان بود همراه همسر مسلمان خود به مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کرد و به دین مبین اسلام ایمان آورد.
شنبه چهاردهم شهریور ماه سال 94 خانواده ای که اهل یکی از کشورهای اروپایی (اسکاتلند) بودند به دفتر مسجد امام حسین علیه السلام / دبی مراجعه کردند و دین مبین اسلام را اختیار کردند.
در واپسین روز های مرداد ماه 94شخصی با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام به دین مبین اسلام مشرف گردید.
چهارشنبه مورخ بیستم خرداد ماه 94 خانمی به همراه همسرش به مسجد امام حسین علیه السلام / دبی مراجعه کرد و به دین مبین اسلام مشرف شد. ایشان اهل کشور لهستان بود و همسرشان اهل کشور انگلستان بود که ایشان قبلا مسلمان شده بودند.
روز شنبه برابر با دوم خرداد 94 فردی که اهل انگلستان بود به مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کرد و به دین مبین اسلام مشرف گردید.
روز پانزدهم ماه رجب المرجب 94خانمی که اهل انگلستان بود همراه همسر مسلمان و  ایرانی خود به مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کرد و به دین مبین اسلام مشرف گردید.
روز یکشنبه مورخ نهم اسفند 93 خانمی که اهل فیلیپین بود با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام /د بی به دین مبین اسلام مشرف گردید.

روز دوشنبه و سه شنبه مورخ چهارم و پنجم اسفند93 آقایانی که اهل کشور آلمان و ازبکستان بودند با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام/ دبی به دین مبین اسلام مشرف شدند.
روز چهارشنبه مصادف با 22 بهمن93 سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، خانمی از کشور آذربایجان با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام به دین مبین اسلام مشرف شدند.
روز شنبه مورخ 18 بهمن 93 خانمی که اهل کشور مالدیو بود با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام / دبی، به دین مبین اسلام مذهب شیعه مشرف گردید.
روز سه شنبه مورخ 30 دی ماه 93 مردی از کشور قزاقستان  به مسجد امام حسین علیه السلام /دبی بمراجعه کرد و به دین مبین اسلام مشرف شد.
روز دوشنبه مورخ 29 دی ماه 93 آقایی که اهل ایرلند بود با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام در دبی به دین مبین اسلام مشرف شد.
روز یکشنبه مورخ 15 دی ماه 93 یک ساعت قبل از اذان مغرب آقا و خانمی به مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کردند و خواستار تشرف به دین اسلام شدند. آقا اهل انگلستان بود و خانم ایرانی و مسلمان بود. بعد از اتمام مراسم تشرف به اسلام  که توسط حضرت آیت الله مدنی انجام شد فرصت مناسبی بود تا با تازه مسلمان انگلیسی صحبت کنم لذا با کسب اجازه از حاج آقا چند دقیقه ای را با ایشان صحبت کردم. ابتدا از ایشان خواستم خودشان را معرفی کنند و از دلیل تشرف به دین اسلام و همچنین از احساسشان که مسلمان شدند صحبت کنند که خلاصه چند دقیقه صحبت با ایشان را در چند خط عرض میکنم؛ آقای جاناتان اهل انگلستان و خلبان می باشد و تحصیلات عالی در دانشگاه های معتبر داشته است  ایشان علاقه زیادی به مطالعه و تحقیق در مورد تاریخ اسلام و دین اسلام و همین طور احکام  شرعی اسلام  داشته است  البته تشویق همسر ایشان که مسلمان می باشد نیز در گرایش به دین اسلام موثر بوده است.
در پایان ایشان از اینکه مسلمان شده اند احساس آرامش و تولد جدید داشتند و از اینکه حضرت آیت الله مدنی به ایشان فرموده بودند که حال که شما مسلمان شدید تمام گناهان شما پاک می شود. احساس شاد و خوشایندی داشتند.
روز شنبه  مورخ 6دی ماه 93 مردی  که اهل کشور امریکا بود با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام /دبی، به دین اسلام مشرف گردید.
روز پنجشنبه مورخ 4 دی ماه 93 خانمی که اهل کشور هندوستان بود با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام /دبی، به دین اسلام مشرف گردید.
روز یکشنبه مورخ 16 آذر ماه 93 خانمی که اهل فیلیپین بود با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام به دین مبین مشرف شد.
در ابتدای آذر ماه سال 1393 آقایی از کشور انگلستان و هم چنین دو خانم از کشور فیلیپین با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام / دبی  به دین مبین اسلام مشرف شدند  و مذهب شیعه را برگزیدند.
در ابتدای آبان ماه 93 خانمی که اهل کشور اکراین بودند به دین مبین اسلام مشرف شدند.  
در ابتدای آبان ماه 93 آقایی که اهل کشور اریتره کشوری است بر کرانه دریای سرخ در شمال شرقی آفریقا بودند به دین اسلام (شیعه) مشرف شدند. 
مورخ  چهارم مهر ماه سال 1393 خانمی که اهل کشور فیلیپین بود به مسجد امام حسین علیه السلام آمد و مسلمان شد .
 تشرف به دین اسلام از کشور فیلیپین
مورخ 20 شهریور 93شخصی امریکایی که همسرش ایرانی است با مراجعه به مسجد امام حسین علیه السلام و ضمن اظهار علاقه مندی به آیین روح بخش اسلام، با گفتن شهادتین مسلمان شد.
در چند روز گذشته از شهریورماه 1393 چندین نفر از ملیت های مختلف اعم از امریکا، کره جنوبی، فیلیپین به دین مبین اسلام مشرف شدند.
روز سه شنبه، ششم اسفند ماه 92 خانمی که اهل کشور روسیه بودند به مسجد امام حسین (علیه السلام) آمد و ضمن شنیدن مطالبی راجع به اسلام و دیدن کتاب هایی از اسلام به دین اسلام علاقمند شد و به دین اسلام مشرف شد. وی اظهار داشت در دوران نوجوانی در برخورد با مسلمانان آذربایجان با اسلام آشنا شدند و سپس با سفر به کشورهای اسلامی این آشنایی بیشتر شد تا اینکه امروز به دین مبین اسلام مشرف شدند.

خانمی انگلیسی پس از آشنایی با یک جوان ایرانی توسط وی با اسلام آشنا می شود و سپس برای کار به کشور امارات عربی متحده مهاجرت می کنند و پس از آمدن به مسجد امام حسین(ع) و با تشریح کلیات اسلام توسط آیت الله مدنی برای ایشان، به دین اسلام مشرف شدند.

در استمرار موج گرایش به فطرت الهی و اسلام خواهی و در آستانه زاد روز خجسته پیامبر اکرم (صلی ا… علیه و آله) خانمی از اهالی و تبعه فیلیپین در مسجد امام حسین (علیه السلام) دبی به اسلام مشرف شد.
در آغاز این دیدار نماینده مقام رهبری ضمن خوش آمد پیرامون پایه های اصلی اسلام برای ایشان توضیحاتی داد و به پرسش های ایشان پاسخ داد آنگاه ایشان با اقرار به اصول اسلام و تشیع به اسلام مشرف شد.
در پایان به رسم یادبود تعدادی کتب برای آشنایی بیشتر با اسلام به ایشان اهداء شد.
آذر ماه سال 92 -در ادامه روند تشرف تازه مسلمانان به دین مبین اسلام و طی مراسمی معنوی دو نفر از تبعه کشور های اروپایی در دفتر نماینده مقام معظم رهبری حضور یافته و به شریعت مقدس اسلام گرویدند.
در این جلسه آیه الله مدنی بعد از خوش آمدگویی به این برادر و خواهر اصول اساسی اسلام را توضیح دادند و پس از قبول آن ها، هر دو کلمه شهادتین را به زبان جاری نمودند
در ادامه روند تشرف پیروان دیگر ادیان به دین مبین اسلام و در تاریخ چهارشنبه 14/1/92 دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در امارات عربی متحده شاهد برپایی این آیین معنوی بود.
دو تن از اتباع فرانسوی و کنیایی با اداء شهادتین و در حضور حضرت آیت الله مدنی اسلام را بعنوان دین رسمی خود برگزیدند.
سال 89 -یک نفر مسیحی سریلانکائی که با راهنمایی یک خانم مسلمان ایرانی با اسلام اشنا شده بود در مسجد امام حسین (ع) به تشیع مشرف شد ونام علی را برا ی خود برگزید
امام جمعه ضمن بر شمردن وتوضیح اصول اساسی اسلام  مشرف شدن وی را به دین اسلام که یک تولد واقعی محسوب می شود تبریک گفت وبه این مناسبت هدیه ای به وی تقدیم نمود
منبع: سایت مسجد امام حسین دبی

به اشتراک بگذارید :