اوکانر که با نام هنری ” ماگدا دیوت” ترانه سرایی می کرد می گوید: ” من در یک خانواده غیر مذهبی بزرگ شدم، اما به نوعی آگاه بودم که والدین من معنویات و اعتقاد به قدرت بالاتر داشتند.

 

مادرم من را چند بار به یک کلیسای انترناسیونال یونایتد برده بود، ما نوارهای VHS از داستان های کتاب مقدس را به عنوان بچه ها (به عنوان اطمینان چرا) تماشا می کردیم، ما به مدرسه طبیعت برای پیش دبستانی رفتیم و همچنین در یک کلیسا پیش دبستانی.
وی می گوید: “به عنوان یک نوجوان خودم مسیحی شدم و در یک کلیسای محلی رفت و آمد داشتم، اما قطعاتی وجود داشت که هرگز به من اضافه نشد.
وی می افزاید: در اوایل دهۀ ۲۰، بسیاری از یوگاها را انجام دادم و بسیاری از کتاب ها را توسط استاد های مدیتاتیون و ریاضات را دنبال کردم ، خداوند کسی را که در زندگی من را شگفت زده کرده به من معرفی کرد.
این هنرمند ایرلندی اضافه می کند: به نظر من این نقطه اوج تمام چیزهایی است که تا آن لحظه آموخته ام اما حالا کامل شدم. این به من بعد از لحاظ اخلاقی و معنوی به نظر می رسید. من با چیزهای که قبلا آموخته بودم به تضادی برخورد نکردم. در نهایت تمام قطعات پازل مناسب به رسیدند . الحمدلله برای من اسلام، واقعا رحمتی شد .”