تاریخ انتشار :

مهنازرئوفی

تازه مسلمان بهایی: بهاییان توهین به مقدسات شیعه را مدیریت می‌کنند

بهاییان همیشه اول بسترسازی می‌کنند چون آن‌ها وتمام دشمنان اسلام هدف‌شان یکی است وآن نابودی اسلام وانقلاب؛ به نظرم درحال حاضر قصدشان تهاجم فرهنگی است روی این مساله هم موفق بوده‌اند و توانسته‌اند بسیاری ازخانواده‌های مذهبی که پایندی چندانی ندارند وبیشتر اسلام‌شان ارثی و اسمی است تاثیربگذارند

 

به گزارش رهیافتگان:  فرقه ضاله بهاییت،‌ فرقه‌ای است که مستقیما ازسوی استعمار تاسیس وحمایت می‌شود؛‌ فرقه‌ای که به یکی از بازوهای مهم استعمار در دویست سال گذشته درایران تبدیل شده است به‌شکلی‌که آن‌ها درطول این دوران علیه ملت ایران و اعتقادات‌شان مستقیم و غیرمستقیم تحرکات گوناگونی داشته‌اند ومتاسفانه اغلب مردم در رابطه با آن کم اطلاع هستند، حتی ترور و شهادت قهرمان ملی ایرانیان یعنی امیرکبیر هم توسط عوامل بهاییت صورت گرفت وهنوزهم ضد منافع ملی و مذهبی ملت ایران فعالیت‌های مختلفی راانجام می‌دهند فعالیت‌هایی که سعی کردیم قسمتی ازآن را درگفت‌و‌گوبا مهناز رئوفی نویسنده نام آشنایی که از توابین این فرقه ضاله است بیان کنیم.رئوفی ازشخصیت‌های مشهوری است که توانسته با انتشار کتاب،‌سخنرانی وچاپ مقالات گوناگون به افشاگری دررابطه با این فرقه استعماری که زمانی نسل اندرنسل عضو آان بوده‌اند بپردازد کتاب‌های او به خصوص برای نوجوانان وجوانانی که در معرض خطر تبلیغات این فرقه قرار دارند توصیه می شود.


رهیافتگان:  درابتدا می‌توانید یک آمار کلی از بهاییان بدهید چون بعضا آن‌ها را در جامعه زیاد می‌دانند؟
بله معمولا فکر می‌کنند بهاییان زیاد هستند ولی این‌طورنیست آن‌ها خودشان را بزرگ می‌کنند تاآن‌جا که استان‌ها را مورد تحلیل قرار داده‌ام درهراستانی۱۰۰۰تا۲۰۰۰بهایی است که جمعا ۵۰هزار نفرمی‌شود، هرچند کم‌اند اما هرکدام کارهای زیادی به عهده دارند وتشکیلات به اندازه ده نفرمسولیت به آن‌ها سپرده ‌است. این کارتحقیقی را در زمان بهاییت چون موزیسین بودم و به شهرهای مختلف می‌رفتیم کنارکار، درمورد تعداد بهاییان آن استان هم سوال می‌کردم. درزمان طاغوت که اوج بهاییت بود وفضای کافی داشتند به نسبت الان دوبرابربودند امروزخیلی کمترند اما نباید ازاین مساله هم غافل شد .
رهیافتگان:  به نظر شما بهاییان چقدر می‌توانند درشکل‌گیری وجهت‌دهی سبک زندگی ما تاثیر داشته باشند؟
بهاییان همیشه اول بسترسازی می‌کنند چون آن‌ها وتمام دشمنان اسلام هدف‌شان یکی است وآن نابودی اسلام وانقلاب؛ به نظرم درحال حاضر قصدشان تهاجم فرهنگی است روی این مساله هم موفق بوده‌اند و توانسته‌اند بسیاری ازخانواده‌های مذهبی که پایندی چندانی ندارند وبیشتر اسلام‌شان ارثی و اسمی است تاثیربگذارند؛هرچند درتهاجم نظامی موفق نبوده‌اند اما متاسفانه درتهاجم فرهنگی پیشتازی کرده‌اند من وقتی از رزمندگان اسلام سوال می‌کنم که تبلیغات زیاد دشمن علیه کشور چقدر درجبهه‌ها اثر داشت می‌گویند ماهمیشه درهمه شرایط موفق بوده‌ایم.الحق هم ازطریق حمله نظامی هرگزتوفیقی بدست نیاورده ونمی‌آورند اما مبحث فرهنگ راه نفوذ آن‌هاست.
رهیافتگان: به عنوان یکی از فعالان ضد بهاییت، تبلیغات برای معرفی فرقه بهاییان وروشنگری مردم درفضای حقیقی با مجازی برای را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
خیلی خوب است به نظرم هرچه دراین‌باره کار بشود بازهم کم است وباید در زمینه‌های مختلف اعم از نوشتاری،‌ سمعی وبصری، اینترنت،‌ سایت و وبلاگ نویسی و… اطلاع‌رسانی و روشنگری کرد تا مردم با ترفندهای بهاییت آشنا شوند و این آفت منحوس ازجامعه ریشه کن گردد باید درهرکوچه و محله حتی مساجد اطلاع‌رسانی کنیم این‌که گفته می‌شود اطلاع‌رسانی باعث بزرگ‌نمایی آن‌ها می‌شود اصلا درست نیست بلکه برعکس واکسینه کردن جامعه وظیفه ماست به‌طورحتم اگرما کناری بایستیم و کاری نکنیم آن‌ها پیشقدم می‌شوند و به تخریب اذهان و عقاید عمومی می‌پردازند پس نباید به آن‌ها فرصت ظهور وبروز و فعالیت داد. تبلیغات دغدغه دینی و درد دینی است وباید تلاش کنیم تا بیشتر از قبل باشد .
رهیافتگان: اخیرا بازار توهین به ساحت ائمه معصومین(علیهم السلام) رواج زیادی پیدا کرده است به نظر شما می‌توانیم بهاییان را دراین مساله دخیل بدانیم؟
به نظر من باید ریشه یابی کنیم که چه کنش‌ها وواکنش‌هایی انجام می‌شود که باعث توهین می‌شود زیرا ابتدا توهین صورت نمی‌گیرد اول بسترسازی می‌شود تا در واقع این رسانه که متاخراست آن را اجرا کند . کسانی که به ساحت ائمه توهین می‌کنند همان بحث شبهه‌افکنی وتقدس‌زدایی برنامه دارند که مقدم از اهانت صریح است این‌ها دین رامنسوخ اعلام کرده‌اند وبا اعتقادات اسلامی مبارزه می‌کنند و می‌خواهند تیشه به ریشه اسلام بزنند و این جز ذات و بقای آن‌هاست و از محتویات ایجاد آ‌ن‌ها همین مساله است زیرا زمانی‌که فرقه بهاییت تشکیل شد ماموریت‌شان مبارزه با اسلام و مقدسات بود پس به‌راحتی دراین قضیه هم نقش ایفا می‌کنند شک نداشته باشید که سرمنشا همه این اقدامات ضد دینی و شیعی، عوامل پشت پرده بهاییت است.
رهیافتگان: بعد ازفتنه ۸۸ محرز شد که بهاییت در فتنه‌انگیزی نقش داشته است چراازیک‌سوی مدعی هستند کاری به سیاست ندارند اماازسوی دیگر چنین دخالت‌هایی دارند؟
همان‌طورکه مسلم شد درفتنه ۸۸ بهاییان حضورداشتند درانتخابات آتی ریاست جمهوری هم مسلم بدانید دخالت می‌کنند زیراعناد‌ورزی با نظام جمهوری اسلامی مخصوصا حاکمیت اسلام وبه‌خصوص مکتب تشیع وخاصه بحث اجتهاد،فاقت ومقوله انتظار ضدیت دارند وبا مسایلی‌که موجب می‌شود دشمن برایران مسلط نگردد مخالفت سرسختانه‌ای می‌کنند.آن‌ها با الگوبرداری از امام حسین مخالفند و انتظار ظهور را قبول ندارند پس هیچ وقت از مبارزه با ایران وحکومت اسلامی دست برنخواهند برداشت هرچند ظاهرا بگویند کاری به سیاست ندارند این یک دروغ محض است زیرا خالقین بهاییت با اسلام وحاکمیت آن ضدیت دارند بنابراین به نظرم منتظرنحوه انتخابات هستند اگرمردم به صحنه نیایند فقط به کسی که می‌خواهند رای می‌دهند وقطعا فضای بهتری برای عملکرد بیشتر درکشور دارند آن‌ها فتنه‌انگیزی وشبهه‌افکنی می‌کنند، بهاییان زاده سیاست هستند با دروغ مظلوم نمایی می‌کنند تا بتوانند افرادی را جذب نمایند وگرنه بدانید واقعیت چیز دیگری است.
رهیافتگان: با توجه به این مساله به نظر شما استراتژی آتی بهاییان چه خواهد بود؟
اگر انتخابات سالم وبدون خیزش انجام شود طبیعتا کسانی که رای می‌آورند افرادی مناسب حال نظام و جامعه هستند ولی اگر انتخابات دارای خیزش باشد صددرصد بدانید بهاییان به شیوه قبل واردمیدان می‌شوند وچون کشورهای غربی آن‌ها را حمایت می‌کنند از هیچ توطئه‌ای فروگذار نخواهند کرد.
آیا بهاییان رسانه‌ای هم در اختیار دارند تا رسما تبلیغات وبرنامه داشته باشند؟
نه بهاییان رسانه مستقلی ندارند آن‌ها موذیانه همیشه به دنبال نفوذ وسوءاستفاده از رسانه‌های دیگر هستند ازهرشبکه ورسانه که کوچکترین فرصتی به آن‌ها بدهد بهره می‌برند. تنها رادیویی به‌نام رادیوی « پیام دوست» دارند که آن‌هم برنامه ضبطی ازبهاییان پخش می‌کند گاهی هم درلابه‌لای برنامه‌های شبکه ماهواره‌ای پارس.تی.وی برنامه‌های ضبطی نشان می‌دهند.
رهیافتگان: شما با ادیب مسعودی یکی از توابین بهاییت مصاحبه داشته‌اید اولا کمی درباره این شخصیت برای‌مان نقل کنید که چرا اهمیت دارد ازآن گفته بشود و ثانیا این‌که آیا سعی ندارید این مصاحبه را مستند کنید؟
ادیب مسعودی طلبه‌ای در زمان طاغوت بود که فریب بهاییان را خورد و تطمیع شد زیرا بسیارفقیر بود، آن‌ها پول زیادی به او می‌دهند بعد ازمدتی او را وادار کردند یا همکاری داشته باشد و یا پول را پس بدهد حتی او و خانواده‌اش را تهدید کردند درنتیجه به اجباربهایی شد سپس بهاییان با بزرگ نمایی او را درحد آیت‌الله بروجردی معرفی می‌کنند که یکی ازشاگردان این مرجع بهایی است ونهایتا روی او مانوروتبلیغات زیادی انجام می‌دهند بعد از ۱۸سال احساس می‌کند که می‌تواند از زیر یوغ بهاییان بیرون بیاید بعد از توبه، تمام حقایق را در قالب ۵۰ سخنرانی به مردم اطلاع می‌دهد که چه اتفاقاتی افتاده است واطلاع‌رسانی عمومی می‌کند وبه یک ضد بهایی بزرگ تبدیل می‌شود. من مصاحبه با ایشان را درسایت بهاییان آورده‌ام؛درسایت بیشترمطالب خودم هم است. قصد داریم تا ازاین مصاحبه وتمام مصاحبه‌ها و خاطراتی که دراین مورد داشتم مستندی ارایه دهیم .
رهیافتگان: چی شد سراغ ایشان رفتید؟
کسی به من گفت که چنین شخصی هست و مسلمان شده اما الان به دلیل کهولت سن دیداری ندارد ولی سفارش می‌کنم تا شما به‌عنوان نویسنده با او ملاقات کنید و خاطراتش را بنویسید خداروشکر فرصتی پیش آمد و مصاحبه مفصلی هم داشتم.
رهیافتگان: چرا این همه در پی روشنگری از بهاییت هستید واین سوژه‌ها را دنبال می‌کنید؟
به هرحال کارمن همین است از طرفی خودم قبلا بهایی بوده‌ام این فرقه ضاله را خوب می‌شناسم و قصدم این است تا روشنگری واطلاع‌رسانی داشته باشم برای همین هم سراغ توابین می‌روم و خاطرات آن‌ها را می‌گیرم.
رهیافتگان: دراین زمینه می توانید کتاب یا منبع خوبی معرفی کنید؟
کسانی که از فرقه بهاییت بیرون آمده‌اند که قبلا موقعیت خوبی میان بهاییان داشته‌اند و به نوعی از افراد برجسته بهایی بوده‌اند که حالا ازتوابین هستند وبه اشتباه خود پی‌برده‌اند؛ کتاب‌های خوبی در زمینه این فرقه نوشته‌اند که می‌تواند منبع اطلاعاتی خوبی باشد ازجمله کتاب آقای آیتی ملقب به آوازه ومهتدی صبحی با دوکتاب «کشف‌الحیل» و«صبحی» که ازخاطرات صبحی «به‌نام پدر» است. این کتاب‌ها درکنار سایرآثار دیگر می‌توانند درمعرفی بهاییت و آگاه سازی عمومی موثر باشند.
رهیافتگان: به نظرشما برای آگاه‌سازی نسل جوان که باترفندهای بهاییت آشنا نیستند ونمی‌دانند درکمین آن‌ها نشسته‌اند چه باید کرد؟
باید تا می‌توانیم روشنگری کنیم حقایق را مطرح کرد؛ البته برای این که اثرگذاری داشته باشد به زبان خودشان کارکنیم برای نوجوانان وجوانان رمان جالب است و به آن علاقه دارند کما این‌که من سعی کرده‌ام تمام خاطرات وحقایق این فرقه را درقالب رمان ارایه دهم تا با ذائقه آن‌ها هم‌خوان باشد ضمن این‌که بهاییت را معرفی می کنم یک جامعه ناسالم که با جامعه سالم ضدیت دارد با نوجوانان و جوانان ارتباط برقرار می‌کنم .
رهیافتگان: آیا شما به عنوان کسی که قبلا بهایی بوده‌اید در جامعه ومیان مردم اذیت نمی‌شوید؟
نه من و نه فرزندانم به هیچ وجه ناراحت نمی‌شویم وخیلی هم افتخار می‌کنیم و با سربلندی همیشه در جامعه حضورداریم. بچه‌هایم با افتخارمی‌گویند مادرمان بهایی بوده وحالا یک ضد بهایی است که علیه آن‌ها فعالیت دارد من خودم را برای شهادت آماده کرده‌ام اذیت‌ها این چنین که در مقابل آن دیگر خیلی کوچک است.
رهیافتگان: درپایان اگرخاطره‌ای دارید برای‌مان نقل کنید
خاطره زیاد است. یکی ازخاطره‌ها مربوط به الگوسازی‌های بهاییان است ما درجامعه بهایی از کشورهای دیگرمهمان داشتیم اینها را به عنوان بزرگان بهاییت و شما باید از آن‌ها الگو بگیرد این‌ها موفق‌ترین وبرجسته‌ترین افراد دربهاییت هستند بعد یکی خانمی را به ما معرفی کردند که درشهرما قهرمان شنا بود اوبارها درکشورهای مختلف باهمان حالت برهنه نشان داده بودند که مدال آورده بود. این نشان دهنده ان است که درحجاب درجامعه بهاییت جایگاه ومعنایی ندارد و وقتی که ورزش می‌کنند اشکالی دراین برهنه بو.دن انها نیست این مساله ناخوداگاه به ذهن می‌رسید که وقتی الگوی من چنین فردی است پس برهنه بودن هیچ منع و اشکالی ندارد وقتی هم که به کتاب‌های بهایی رجوع می ‌کنیم می‌بینیم که درمورد حجاب هیچ حدود ومرزی نیست فقط گاهی به ان اشاره‌هایی شده که بهتراست هرشخص به جامعه خودش نگاه کند و درجامعه عرف‌ها را رعایت کند. این عرف دیگر مانع مسایل غیراخلاقی نمی‌کند و مانع نفسانیت نیست عرف را به ظاهر نگه می‌دارند ولی اگر از خدا وشرع نترسیم هرکار ضداخلاقی انجام می‌دهیم خوب یادم است رییس یکی از تشکیلات در همدان خانمی به اسم نعیمی بود فردی که جزبزرگان و الگوهای معنوی بهاییت به شمارمی‌آمد که همیشه آستین حلقه‌ای ودامن کوتاه تا بالای زانو بدون جوراب می‌پوشید این الگوی ما بود که باید معنویت و روحانیت بهاییت را بین افراد تزریق می‌کرد!! برعکس بعد ازمسلمان شدن وقتی به مجالس دینی اسلامی می‌رفتم می‌دیدم شرایط بسیارمتفاوت است واصلا چنین اوضاعی حاکم نیست این مقایسه برایم بهترین خاطره است.

 

برای آشنایی با این فرقه ضاله اینجا را کلیک کنید

بردای دانلود سیر نمایشگاهی آشنایی با بهاییت اینجا را کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن بهاییت

 

اشتراک گذاری :


  1. بنده خدا گفت:

    سلام ممنون یه خانم شیعه انگلیسی هست به نام لورن بوت «Lauren Booth” که خواهر زن سابق تونی بلر بوده و شیعه شده. یه دختر کوچولو هم داره که در کنار خواهرش از مادرشون در تبلیغ اسلام حمایت میکنن. خواهش میکنم معرفی شون کنید تا بلایی سرشون نیومده…

آخرین اخبار