تاریخ انتشار :

گفتگو با فاطمه سهرابی درباره بزرگداشت عیدغدیر و مستند” او کیست”

با استقبال گردشگران و هموطنان عزیزمان مواجه شدیم و اینکه توریست ها با دیدن ما و کاری که انجام میدادیم شگفت زده شده ودر مورد مناسبت سوال می پرسیدند و خیلی صمیمانه با اعضا گروه عکس دسته جمعی گرفتند،ناگفته نماند که تعدادی از این گردشگران ارادت خاصی به ایران و ایرانیان داشتند.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )، 

لطفا خودتون رو معرفی کنید؟

فاطمه سهرابی هستم ۲۱ ساله، عضو انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی و مجموعه رهیافتگان(پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان).

از سوابق تحصیلی و پژوهشی خودتون بگین؟
از کودکی به یادگیری زبان های خارجی و فرهنگ کشور های مختلف علاقه داشتم و ازهمان دوران شروع به یادگیری زبان های انگلیسی و کره ای کردم.

در حال حاضر مشغول چه فعالیت هایی هستید؟
در حال حاضر به عنوان مترجم در بخش زبان کره ای انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی و مجموعه رهیافتگان(پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان)خدمت میکنم.

همکاری شما در اجرای بزرگداشت عید غدیرخم و ساخت مستند”او کیست؟”چگونه آغاز شد؟
یک روز قبل از اجرای مراسم،پیام فراخوان مراسم را در یکی از کانال های انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی و مجموعه رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) مشاهده کردم و بعد از تماس با آقای فردین احمدی و انجام هماهنگی های لازم از طرف انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی و مجموعه رهیافتگان(پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) در مراسم بزرگداشت عید غدیرخم و ساخت مستند”او کیست؟” شرکت کردم.

واکنش گردشگران نسبت به کاری که شما انجام می دادید چی بود؟
با استقبال گردشگران و هموطنان عزیزمان مواجه شدیم و اینکه توریست ها با دیدن ما و کاری که انجام میدادیم شگفت زده شده ودر مورد مناسبت سوال می پرسیدند و خیلی صمیمانه با اعضا گروه عکس دسته جمعی گرفتند،ناگفته نماند که تعدادی از این گردشگران ارادت خاصی به ایران و ایرانیان داشتند.

این کار چه تاثیری روی خودتان داشت ؟
احساس غرور داشتم و افتخار میکردم که توانسته بودم به دستور پیامبر اکرم(ص) و وظیفه شرعی خود که ابلاغ پیام غدیر است عمل کنم ، از کاری که انجام دادم راضی و خشنود هستم به خصوص وقتی که با استقبال هموطنان عزیز و توریست های گرامی مواجه شدیم.

هدف اصلی شما از انجام این کار چه بود؟
هدف من عمل به وظیفه ی شرعی و ابلاغ پیام غدیر به جهانیان و آشناکردن آنها باشخصیت امام علی(ع) بود.به قول یکی از گردشگران عزیز خارجی :”Ali (a)is a great man/علی (ع)مرد بزرگیست”و به عقیده بنده جهان باید این *شخصیت بزرگ*را بشناسد.

برای آینده چه اهدافی دارید؟
به فعالیت های خود در انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی و مجموعه رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) ادامه بدهم و به تبلیغ دین مبین اسلام و معرفی اسلام ناب محمدی(ص) به جهانیان و هموطنان عزیزم و مبارزه با اسلام ستیزی بپردازم ، و در این مسیر ثابت قدم باشم.

اگر سخن پایانی دارید بفرمائید؟
اول از همه از خداوند منّان سپاسگزارم به خاطر این که توفیق خدمت گذاری در مسیر اسلام را به من عنایت کرد.و در ادامه از مسئولان “انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی و مجموعه رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) ” بابت اطلاع رسانی و پیگیری های مستمر و حمایت از بنده سپاسگزارم ، با سپاس فراوان از آقای فردین احمدی که مدیریت این مراسم را به عهده داشتند و در انجام این ماموریت ما رو یاری کردند و خداقوت میگم به همه عزیزانی که برای تهیه تصاویر و مستند زحمت کشیدند.با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

 

سارا محمدی خبرنگار مجله کشف استعداد برتر

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار