مدیر انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی اصفهان خبر داد؛
سیرنمایشگاهی ”بسیجیان خمینی”تولید شد+عکس

سیرنمایشگاهی

ره یافتگانبرپایی سیرنمایشگاهی نمایشگاه «بسیجیان امام خمینی» همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس خبرگزاری رسا ـ مدیر انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی اصفهان گفت: نمایشگاه «بسیجیان امام خمینی(ره)» در واقع در امتداد نمایشگاه «ما نجنگیدیم، دفاع کردیم » است که به همت انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی اصفهان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس آماده عرضه و ارائه شده است.
 

جمال طاهری، مدیر انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی اصفهان، بزرگترین تولید کننده مجموعه های نمایشگاهی کشور  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اصفهان در مورد تولید نمایشگاه «بسیجیان امام خمینی(ره)»  گفت: این نمایشگاه در راستای مجموعه تولیدات نمایشگاهی انجمن و در امتداد نمایشگاه «ما نجنگیدیم؛ دفاع کردیم» تولید و عرضه شده و در واقع بیانگر مظلومیت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و عرفان و خلوص رزمندگان است.

 

وی در مورد ویژگی های محتوایی این نمایشگاه خاطرنشان کرد: این نمایشگاه شامل 50 تابلو مقاله است، در نمایشگاه «ما نجنگیدیم، دفاع کردیم»، به پشت پرده جنگ پرداخته شد و این نمایشگاه به ویژگی های والا و معنوی شخصیت رزمندگانی می پردازد که خود را بسیجیان امام خمینی (ره) می دانستند.

 

مدیر انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی اصفهان، در مورد این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه در واقع به روحیه معنوی و عمق اعتقادات رزمندگانی می پردازد که با پیروی از امام راحل بر تکنولوژی جنگ افزار جبهه شرق و غرب فائق آمدند.

 

شایان ذکر است، انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی درسال 1385 بادریافت مجوز ازسازمان تبلیغات اسلامی شروع به فعالیت کرد.

 

این انجمن اسلامی براساس این که ادواردو آنیلی را از مصادیق صدور انقلاب اسلامی می داند، نام این شهید بزرگوار را انتخاب کرد و اولین مجموعه نمایشگاهی خود را باعنوان ” انقلاب ما صادر شد” تولید نمود و از همان سال به مناسبت شهادت مهدی آنیلی همه ساله دراصفهان همایشی درسطح بین المللی برگزار می کند و همچنین اکثر همایش هایی که بانام این شهید جهان اسلام برپا می شود را از نظر محتوا و سخنران پشتیبانی می کند.

 

این انجمن، معرفی اسلام و تازه مسلمانان، همچنین پیاده کردن رهنمودهای حضرت امام خمینی و امام خامنه ای را از اهم فعالیت های خود قرارداده است.

 

تهیه و تولید نمایشگاه های “ولایت فقیه”، ” امام خمینی؛ امام راحل” ،” امام خامنه ای؛امام حاضر” ،” مانجنگیدیم؛دفاع کردیم” ، ” آزادیخواهان” ، ” من یک محجبه ام” ، ” ارتش اسلام”، ” نمازمعراج مومن است” ،”‌کربلای بحرین” و به تازگی نمایشگاه مرجع بیداری اسلامی را باهمکاری خانه مشروطیت اصفهان ازجمله فعالیت های انجمن اسلامی شهید آنیلی محسوب می شود.

 

در فضای مجازی وبلاگ انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی با آدرسhttp://shahid-edvardo.blogfa.com  و نزدیکبه 30 وبلاگ و ابسته به این انجمن با موضوعات مختلف حضور فعال دارد و سایت آزمایشی شهید ادواردو با آدرساینترنتی http://www.edvardo.com در راستای اهداف این انجمن فعالیت می کند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: