تاریخ انتشار :

انجمن شهید ادواردو آنیلی

کلاس آموزش تدوین در انجمن شهید ادواردو آنیلی برگزار شد

در راستای توانمند سازی اعضا انجمن شهید ادواردو آنیلی کلاس آموزش تدوین با محوریت تدوین،موشن گرافیک،فیلم برداری،دوبله و پادکست برپا شد.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )   در راستای توانمند سازی اعضا انجمن شهید ادواردو آنیلی کلاس آموزش تدوین با محوریت تدوین،موشن گرافیک،فیلم برداری،دوبله و پادکست برپا شد. در این جلسه که آقای علی عسکری مسئولیت و آموزش آن را بر عهده داشت. داوطلبان عضو انجمن طی دو روز با مهارت های لازمه در این عرصه آشنا شدند. گفتنی است کلاس کوتاه مدت تدوین در تهران برگزار شد و برخی ازاعضا از شهرهای اصفهان و همدان برای آموزش به این کلاس مراجعه نمودند.

 کارگاه تدوین و موشن گرافیک:

زمان:پنج شنبه  ۹۷/۵/۲۵    از ساعت  ۱۶ تا ۲۰

مباحث:تدوین،rough cut،ادیت،مباحث ترنسفورم و بلارینس،اصلاح رنگ و خروجی گرفتن با نرم افزار افتر افکت

         جمعه  ۹۷۶/۵/۲۶      از ساعت ۱۷ تا ۲۰

مباحث:کار با shapها ،ماسک کردن،تایپو گرافی،انواع keyframe،animation presets،انواع mode  و alpha mate،کار با پروژه های آماده.

کلاس مجازی تدوین و موشن گرافیک:

با مشورت با اعضای گروه کلیپ بهدر طی این دوره مقرر شد  با توجه به این که بسیاری از اعضا در استان های مختلف ایران زندگی می کنند کلاس های مجازی برگزار شود. اساتید این کلاس آقایان حمزه و علی عسگری خواهند بود. زمان احتمالی شروع کلاس اواخر شهریور خواهد بود که بنابر این تبلیغ این کلاس ها را از اواسط شهریور شروع خواهیم کرد.زمان دقیق کلاس و محتویات وجزئیات را بعد از مشخص شدن اعلام خواهد شد.

 

اشتراک گذاری :


آخرین اخبار