لوسیس لدژا فرئیرا داسیلوا
زن برزیلی در ایران مسلمان و شیعه شد

خانم لوسیس لدژا فرئیرا داسیلوا(سمیرا) قبل از این پیرو آیین مسیحیت بود/ با آگاهی از بعضی از احکام اسلام و تکالیف دینی، این آئین را پذیرفته‌ام و تلاش می‌کنم با یادگیری مسائل دینی به صورت عملی به آن پایبند باشم.

 

Vater Mark

 

به گزارش رهیافتگان: یک زن برزیلی با حضور در دفتر آیت ا… موسوی اردبیلی و دیدار با این مرجع تقلید، رسما مسلمان و پیرو مذهب شیعه شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، دوشیزه خانم لوسیس لدژا فرئیرا داسیلوا(سمیرا) بعد از انجام تحقیقات لازم سرانجام یکشنبه ۲۵خردادماه ۹۳، در حضور آیت ا… موسوی اردبیلی با ذکر شهادتین به دین اسلام مشرف شد و رسماً مذهب شیعه جعفری را به عنوان مذهب خود انتخاب کرد

دوشیزه خانم لوسیس لدژا فرئیرا داسیلوا(سمیرا) که ۳۷ سال سن دارد و قبل از این پیرو آیین مسیحیت بود، بعد از گرویدن به دین اسلام و مذهب حقه جعفری(شیعه) اظهار داشت: با آگاهی از بعضی از احکام اسلام و تکالیف دینی، این آئین را پذیرفته‌ام و تلاش می‌کنم با یادگیری مسائل دینی به صورت عملی به آن پایبند باشم.

خانم لوسیس لدژا فرئیرا داسیلوا (سمیرا) در پایان با تشکر از آیت ا… موسوی اردبیلی، درخواست کرد یک جلد کتاب دینی مسلمانان از طرف این مرجع تقلید به وی اهداء شود که یک جلد کلام ا… مجید با ترجمه اسپانیولی به وی اهداء شد.

 

منبع: ایلنا

به اشتراک بگذارید :

ads1 ads1

دیدگاه شما


ads ads ads ads