تاریخ انتشار :

دکتر سعید مهرپور متخصص و جراح ارتوپدی

پست تکان دهنده متخصص مشهور ارتوپدی

دکتر سعیدرضا مهرپور رشته پزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رساند. در سال ۸۸ به‌عنوان نفر اول بورد ارتوپدی کشور، فعالیت خود را در سمت هیأت علمی دانشگاه تهران شروع کرد. او سپس مدرک فلوشیپ جراحی ستون فقرات را دریافت نمود.

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) پست اینستاگرامی دکتر سعید مهرپور متخصص و جراح ارتوپدی خطاب به همسر مرحومش، دکتر مریم غریب‌دوست

مریم عزیزم سلام . من در چهل و یک سالگی به بسیاری از آن چیزهایی که امروز آرزوی جوانان و دانشجویان است رسیده ام. پزشک ، جراح ، فوق تخصص ، استاد و حتی رییس!

اما امروز بعد از این راهِ دراز و پر مشقّت ، یک آرزو بیشتر ندارم . همه این ها را که برشمردم را پس بدهم. در عوض لحظه ای کنارِ تو بنشینم، در چشمانت نگاه کنم و فنجان چایی با هم بنوشیم و این بار قول میدهم که چای را نه یکباره و داغ که با آرامش و پا به پای تو بنوشم.

مریم عزیزم ؛ این روزها جوانترها آنچنان برای پیشرفت ، عجله دارند که نگاهِ مادر ؛ نفسِ پدر و عشقِ همسر را نمی بینند و برای رسیدنِ هر چه سریعتر به قله ، بسیاری را در دامنه جای میگذارند .

مریم عزیزم ، من پشیمانم از تمامِ شبهایی که صحبتِ تو را نمی شنیدم و به فکرِ تشویقِ حاضرینِ در سخنرانیِ فردایم بودم. من پشیمانم.

مریم جان بگذار جوانترها را نصیحتی کنم .

در بالای قلّه ها و آن سوی ابرها خبری نیست ، هر چه هست در دامنه زندگی شماست.

دکتر سعیدرضا مهرپور رشته پزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رساند. در سال ۸۴ دستیار تخصصی ارتوپدی دانشگاه تهران در بیمارستان شریعتی شد و در سال ۸۸ به‌عنوان نفر اول بورد ارتوپدی کشور، فعالیت خود را در سمت هیأت علمی دانشگاه تهران شروع کرد. او سپس مدرک فلوشیپ جراحی ستون فقرات را دریافت نمود. فعالیت‌های آموزشی او در دانشگاه تهران باعث شد جایزه حکیم جرجانی در سال ۹۰ و عنوان استاد جوان برتر دانشگاه در سال ۹۲ به وی تعلق گیرد.

او هم اکنون در سمت مسؤول دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی دانشگاه تهران با رتبه دانشیاری مشغول به‌کار است.

دکتر سعید مهرپور متخصص ارتوپدی

دکتر سعید مهرپور متخصص ارتوپدی

اشتراک گذاری :


 1. مهرسا گفت:

  خدا به قلب شما آرامش و صبر بدهد انشاالله در سرای باقی اجر این فقدان و مصیبت شما را خشنود میسازد ,.
  و بشر الصابرین

 2. ناشناس گفت:

  دکتر مهربونم انشاءالله غم آخرتون باشه خدای خیلی خوبی شما آقای دکار مهربون

 3. ناشناس گفت:

  دکتر مهربونم انشاءالله غم آخرتون باشه خدای خیلی خوبی شما آقای دکترمهربون 😊

 4. ابراهیمی گفت:

  سلام‌
  اوقات وعاقبت شمابخیردکتر
  بارک الله به این تفکر
  خداکنه این پست شماتلنگری واسه خیلیاباشه.واقعادرک فرصت زندگی مساله ی مهمیه.
  آقای دکترحال دلتون خوبِ خوب وروح همسرگرامیتون شادِشاد

آخرین اخبار