تاریخ انتشار :

پاتریشیا جنسون رهیافته سوئدی

دین اسلام و مذهب تشیع را کامل‌ترین دین یافتم

یک بانوی مسیحی از کشور سوئد با حضور در دفتر مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.

    به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) مدیر امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی در مراسم تشرف بانوی سوئدی به دین اسلام با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان علیه اسلام در جهان عنوان کرد: اسلام دین روشنگری و هدایت ملت‌هاست و با وجود تمام تلاش دشمنان در مسیر اسلام ستیزی و اسلام هراسی شاهد هستیم که حقانیت این دین همیشه پیروز بوده و این تبلیغات عوام فریبانه راه به جایی نبرده است.

وی گفت: بیشتر کسانی که در حرم مطهر رضوی مسلمان می‌شوند ارتباط خود را با مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی حفظ کرده و از این مرکز محصولات فرهنگی با موضوع دین اسلام را درخواست می‌کنند و امید است شما نیز همچون سایر مشرف شدگان به دین اسلام با مطالعه و تحقیق بیشتر به عنوان سفیر دین اسلام در جامعه خود موثر باشید.
پاتریشیا جنسون؛ بانوی مسیحی که پس از مسلمان شدن نام فاطمه زهرا را برای خود برگزید، علت مسلمان شدن خود را آشنایی با یک خانواده ایرانی عنوان کرد و گفت: کامل بودن دین اسلام در مقایسه با سایر ادیان تنها دلیل اصلی مسلمان شدن من بود.
وی افزود: پس از مطالعه درباره قرآن و کتب اسلامی، دین اسلام و مذهب تشیع را کامل‌ترین دین یافتم.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم از سوی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی به این بانوی تازه مسلمان یک جلد قرآن، تعدادی هدایای فرهنگی و گواهی تشرف به اسلام اهدا شد.
منبع: آستان نیوز

اشتراک گذاری :

آخرین اخبار