سازمان گردشگری روسیه
پیش بینی می کنیم بعد از جام جهانی ،گردشگران مسلمان برای بازدید از روسیه افزایش پیدا کند

فدراسیون گردشگری روسیه پیش بینی می کند که پس از پایان جام جهانی ۲۰۱۸، تعداد گردشگر از کشورهای اسلامی به روسیه بیشتر خواهد شد.

  به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان ) به نقل از المسله، فدراسیون گردشگری روسیه (ROS) اعلام کرد که این فدراسیون پیش بینی می کند پس از برپایی جام جهانی 2018 ، شمار گردشگران به روسیه از کشورهای اسلامی افزایش خواهد یافت.

«الکسی کونیوشکوف» رئیس فدراسیون گردشگری روسیه دراین باره گفت: جام جهانی حادثه مهمی برای همه ماست و انتظار داریم که شمار زیادی از روسیه و کشورهای اسلامی به این کشور بیایند.

وی افزود: آمارها درباره فروش بلیط ها و رزرو هتل ها نشانه ورود زیادی از گردشگران است و ما می خواهیم این جریان را در آینده از طریق آماده کردن شرایط اقامتی و رفاهی مناسب برای مهمانان با توجه به سنت ها و آداب ملی شان حفظ کنیم و امیدواریم که  از این رویداد در آینده برای جذب بیشتر تعداد گردشگر بهره برداری کنیم.

رئیس فدراسیون گردشگری روسیه با اشاره به افزایش تعداد گردشگران کشورهای اسلامی، گفت: تعداد گردشگران مورد انتظار در آینده نزدیک بیشتر خواهد شد و باتوجه به رشد احتمالی آن، نزدیک به یک میلیارد و 900 میلیون گردشگر پتانسیل و قدرت برای فعالسازی گردشگری را به شدت دارد.

منبع: شبستان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه شما