مارسیدیتا دی ویرا
راهبه مسیحی تازه مسلمان شده،اسلام را هدفمندترین دین دانست

در اسلام معنی زندگی و عزت را یافتم و این تنها انتخاب من نبوده است بلکه رحمتی از سوی پروردگار بود که مرا به راه درست هدایت کرد.

 به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )به نقل از شبستان، «مارسیدیتا دی ویرا» مبلغ و راهبه مسیحی ایتالیایی زمانی که به تبلیغ دین مسیحی در میان مسلمانان فلیپین مشغول بود، به خاطر تعامل با مسلمانان و رفتارهای حسنه آنها مسلمان شد و دین اسلام را لبیک گفت.

دی ویرا درباره علت گرویدنش به اسلام می گوید: من مسلمان شدم زیرا هدف زندگی را دین اسلام پیدا کردم.

وی ادامه می دهد: در اسلام معنی زندگی و عزت را یافتم و این تنها انتخاب من نبوده است بلکه رحمتی از سوی پروردگار بود که مرا به راه درست هدایت کرد. اگر خداوند برای بندگانش این راه را بپسندد پس من باید از خواست پروردگار تبعیت کنم و گرویدن به اسلام از مهمترین حوادث زندگی بود.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی البشائر، مارسیدیتا دی ویرا می گوید: من بیش از ۱۰ سال در دیر زندگی می کردم و مضامین دینی را در ایتالیا و اسپانیا فرا گرفتم؛ در سال ۱۹۸۵ برای دعوت مسلمانان به مسیحیت به جزیره مندناو در فلیپین رفتم.

ویرا ادامه می دهد: فهمیدم که به کسانی که تروریسم می گویند، تروریست نیستند و آنها هیچ ارتباطی با تروریست ندارند و این مسئله را خودم دیدم و درک کردم. هنگامی در میان آنها زندگی می کردم اصول دین اسلام را از مسلمانان مندناو آموختم و پس از درک و شناخت از اسلام، دین رحمت را پذیرفتم. درحال حاضر نیز با دوست مسلمان در کولو زندگی می کنم.

دیگر رهیافتگان ایتالیایی را اینجا ببینید

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: